Presunúť na hlavný obsah

Miluje úlety a slobodu. Muž narodený v tomto znamení pri vás neostane dlho

Lifestyle

Aj keď milujú vášeň, faktom je, že niekedy jej majú až príliš. Dokonca až tak, že im dokáže rozbiť vzťahy či dokonca manželstvá.

Muži narodení v znamení Škorpióna sú odjkaživa považovaných za nesmierne ochotných a nápaditých. Už od momentu, keď sa do takéhoto muža zahľadíte, je dosť pravdepodobné, že podľahnete jeho čaru - často však až chorobne. Ľúbostný cit Škorpióna sa totiž rozvíja už pomerne skoro a počas prvých týždňov vám chlap dodá pocit, že ste pre neho jedinou ženou na svete. Má to však háčik, tento pud nie je len pre vás, ale pre všetkých ľudí, ktorí ho v živote zaujmú. Takí totiž Škorpióni sú. Okrem toho, že majú tendenciu striedať ľudí vo svojom okolí, sa snažia príliš neviazať a spoznať čaro nepoznané. 

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najpríťažlivejších: Prečo im za žiadnych okolností, nedokážeme povedať nie?

Sex ako alfa a omega

Ak si začnete s takýmto mužom, môžete rátať s úžasným sexom. Ich vášeň sa prejavuje okrem romantických gest aj v posteli. Tam dokážu naozaj divy a urobia všetko preto, aby svoju polovičku čo najviac uspokojili. Vlastná slasť pre nich nie je dôležitá až natoľko, aby ukrátili o pôžitok svoju partnerku. Nie nadarmo sa vraví, že zo všetkých znamení horoskopu, sú považovaní za tých najlepších milencov. Pri ich obrovskom sexuálnom náboji niet divu, že sú pre opačné pohlavie nesmierne príťažliví. Bohužiaľ, túto informáciu si uvedomujú a zneužívajú v neprospech vzťahu. 

V momente, keď si nie sú istí svojím partnerom, alebo zavládne príliš silná chémia s inou osobou, sú schopní toho najhoršieho - nevery. Ich pudy ich dokážu popohnať k tomu, aby zahodili všetko, čo budovali, aj keď by malo ísť o chvíľkový úlet. Najdôležitejším pre nich je totiž pocit alfasamca, ktorý im sex a flirt dodáva.

Nedajú sa spútať

Život po boku Škorpióna nie je jednoduchý. Nie je žiadnym tajomstvom, že títo muži milujú slobodu a často zabúdajú na to, že sloboda v partnerstve je predsa len istým spôsobom obmedzená. Nehovoriac o tom, že zvyknú byť mimoriadne hašteriví, najmä v prípadoch, keď majú pocit, že sú neakým spôsobom zviazaní. Problém im robí aj vyjadrovanie emócií. Ich partnerka tak mnohokrát funguje v úlohe psychoterapeuta, ktorý sa snaží zistiť príčinu netypického správania. 

V prípade, že ste sa rozhodli predsa stráviť život po boku takéhoto muža, odporúča sa nechať mu čo najviac voľnosti a netlačiť naňho. Akýkoľvek nátlak totiž vyvolá presne opačnú reakciu a Škorpión začne meniť svoje prostredie. Aj keď to môže na začiatku bolieť, uvedomte si, že muži narodení v tomto znamení sú stvorení na to, aby si život užívali plnými dúškami.

Neprehliadnite: Esencia blízkosti: Tieto znamenia tvoria ideálne dvojice nielen v láske, ale aj v kariérnom živote

- Najčítanejšie -