Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najpríťažlivejších: Prečo im za žiadnych okolností, nedokážeme povedať nie?

Zábava

Niektorí muži na nás pôsobia ako magnet. Zaujímavosťou je, že nezohráva úlohu ich vek, farba vlasov, či postavenie. Vyžarujú zo seba niečo, čomu skrátka takmer vždy podľahneme.

Život s nimi nie je vždy idylickým, no napriek tomu, nás neuveriteľne priťahujú. Sú totiž na prvý pohľad niečím výnimoční. Sebavedomie, ktoré vyžarujú sa snúbi s ich mužskou silou a pridáva im to na atraktivite. Sú skrátka sexi, energickí, impulzívni, no a máloktorá z nás, im dokáže povedať nie. 

Pôžitkár, ktorý na prvý pohľad očarí

Muž narodený v znamení Býka je zásadový, tvrdohlavý a vždy si ide po svojom. Zbožňuje všetko, čo mu prináša v živote pôžitok. Od kvalitného jedla, pitia, či sexu. Áno aj tento jeho životný štýl, ženy podvedome mimoriadne láka. 

Neprehliadnite: 5 vecí, na ktoré muži v posteli nedajú dopustiť: Takto sa pre nich stanete ozajstnou bohyňou

Avšak vo vzťahoch má problém, dotiahnuť veci do konca. Aj keď sa pre niečo nadchne, väčšinou, mu to dlho nevydrží. Sám síce vyžaduje vernosť, no on ju nedokáže partnerke zväčša opätovať. Nie je to pre neho prioritou. Občas je bláznivý a výstredný. A presne tieto dve vlastnosti ho vystihujú najlepšie aj v otázkach lásky. 

Má rád okázalosť, veľké gestá a vášeň

Ak vojde Lev do miestnosti, okamžite sa stáva stredobodom pozornosti. A tento stav si naozaj veľmi užíva. Je skutočným miláčikom žien.

Má rád okázalosť, veľké gestá a vášeň. Jeho zamilovanosť, však žiaľ nemá veľmi dlhé trvanie. Málokedy sa usadí, no priateľstvá si udržuje na celý život. Rutina ho nudí a v citoch je veľmi nestály. Hoci budúcnosť s ním je neistá, prítomnosť v jeho spoločnosti si naozaj užijete. 

Nenapraviteľný optimista, milujúci úprimnosť, priamočiarosť, no citová väzba je mu cudzia

Toto je muž, s ktorým sa rozhodne nudiť nebudete a zažijete s ním kopec zábavy. Má rád dobrodružstvá a na ženy má skutočnú slabosť. Páčia sa mu, no aj on sa páči im. Je nenapraviteľný optimista, má rád úprimnosť, priamočiarosť, no nerád sa citovo viaže.

Prečítajte si: Vášnivá noc s touto ženou sa premenila na nočnú moru: Keby som to vedel, nikdy by som s ňou nešiel do postele

Zbožňuje pocit byť obdivovaný, pozornosť a má rád lichôtky. Pokiaľ však túžite po stabilite a istote vo vzťahu, toto nebude muž pre vás. Ak vám však ide o nevinný flirt, plný vášne, ste pre seba stvorení. Na krátkodobé známosti je ideálnym partnerom. Rád si totiž užíva život so všetkým, čo k nemu patrí. 

- Najčítanejšie -