Presunúť na hlavný obsah

Čínsky rok sa oficiálne začína. Pre tieto štyri znamenia však bude pohromou

Lifestyle

Aj keď je nový rok už v plnom prúde, ten čínsky ešte len oficiálne začína 12.februára. Pozrite sa, ako bude vyzerať.

Tiger 

Roky narodenia: 1962, 1974, 1986, 1998

Prvé mesiace v čínskom roku budú pre vás mimoriadne náročné azda po všetkých možných stránkach. Nielenže sa vám nebude dariť v láske a v prípade stabilného vzťahu hrozia vážne hádky a dokonca aj rozchod, pozor by ste si mali dať aj na falošných ľudí. Tých sa vo vašom okolí nachádza čoraz viac a keď ich včas nerozoznáte, môže dôjsť ku katastrofe. Vyhnite sa zbytočnému ublíženiu a radšej si poriadne zvážte, koho si do svojho blízkeho okolia pustíte. O čosi ťažšie to bude aj s financiami, no nevešajte hlavu - stačí sa na pár týždňov uskromniť a všetko by sa malo dať do poriadku. Odpustite si však zbytočné výdaje, lebo tie by vás mohli vrátiť naspäť tam, kde nechcete byť.

Prečítajte si: Tieto znamenia do Valentína stretnú svoju nastávajúcu polovičku: Patríte medzi ne aj vy?

Zajac

Roky narodenia: 1963, 1975, 1987, 1999

Ľudia narodení v týchto rokoch by mali byť podobne ako Tigre, poriadne ostražití. Nakoľko sa Zajace považujú za dôveryhodné osoby, ktoré je ľahko zmanipulovať, hrozí im, že sa práve tohto roku dostanú do kaše, z ktorej sa budú ťahať dlhé mesiace. Jedná sa najmä o finančné záležitosti. Oblúkom sa vyhnite pyramídovým hrám a schémam, ktoré vám nasľubujú, že získate obrovský obnos peňazí. Jediné, čo získate, sú spomínané problémy. Práve tie môžu viesť k ďalším problémom, ktoré vás môžu priviesť do depresií - rozpad vzťahu, konflikty s rodinou, ale aj na pracovisku. Všetko riešte s chladnou hlavou a vyhnite sa impulzívnym rozhodnutiam. Tie majú totiž vo vašom prípade negatívny výsledok takmer na pravidelnej báze.

Kohút 

Roky narodenia: 1969, 1981, 1993, 2005

Ste človek, ktorý si miluje užívať život. Často krát to však preháňate a práve to sa vám stane osudným. Je totiž vysoko pravdepodobné, že sa kvôli jednému z mnoha nezáväzných flirtov so svojou polovičkou pohádate. Táto hádka môže viesť k tomu, že svoju milovanú osobu stratíte, a tak by ste mali poriadne zvážiť, či vám chvíľková zábavka stojí za to, aby ste zničili niečo, čo ste si usilovne budovali. Čínsky horoskop síce uvádza, že si budete užívať najmä letné mesiace, no zvyšok roka vás budú trápiť zmiešané pocity, ktoré bude vyplývať zo správania. O tom, či sa budete cítiť dobre, tak koniec koncov rozhodujete my.

Neprehliadnite: Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najpríťažlivejších: Prečo im za žiadnych okolností, nedokážeme povedať nie?

Pes

Roky narodenia: 1970, 1982, 1994, 2006

Ste človek, ktorý sa vyznačuje svojou vernosťou a oddanosťou. Práve to vám tohto roku pomôže prekonať nástrahy, ktoré na vás číhajú takticky už od začiatku roka. Vaše zdravie je na vážkach, práve v tomto zimnom období, a tak by ste si mali dať pozor nielen na diagnózy, ale aj zranenia. V druhej polovici roka však očakávajte konflikty aj medzi ľuďmi, ktorí patria do vášho blízkeho okruhu. Nelámte si však preto hlavu, mnoho z nich začne hádky zo svojich vlastných problémov a v prípade, že sa naladíte na ich vlnu, si totiž problémy môžete znásobiť. Zamyslite sa však nad svojou ľahkovážnosťou, práve tá je totiž spúšťačom mnohých nepodstatných sporov.

- Najčítanejšie -