Presunúť na hlavný obsah

Hoci láskavé a obetavé ženy, muži obdivujú, v skutočnosti ich však láka aj niečo iné: Pre toto milujú rebelky

Partnerské vzťahy

Muži nás často opúšťajú aj napriek tomu, že by sme im splnili aj posledné. Vyberajú si, naopak ženy, ktoré sú nielen sebavedomé, ale v mnohom ich potreby ignorujú. Rebelky skrátka majú vo vzťahoch v niečom navrch.

V súboji o mužské srdce, jednoducho víťazia sebavedomé, silné ženy, ktoré vedia, čo chcú

Aj vy patríte do kategórie žien, ktoré urobia čokoľvek, čo svojmu drahému vidia na očiach? Uprednostňujete jeho záujmy pred tými vlastnými, ste tu pre neho v každej situácii a vo všetko na neho beriete ohľad? Chyba. Týmto štýlom pri vás dlho nezostane. Hoci láskavé a obetavé ženy, muži obdivujú, v skutočnosti ich však láka aj niečo iné. Áno, tušíte správne. Sebavedomé rebelky im imponujú o niečo viac. 

Neprehliadnite: Nielen počas sexu, ale aj pred a po ňom. Aké pravidlá by v posteli mali platiť?

V takomto súboji o mužské srdce, jednoducho víťazia sebavedomé, silné ženy, ktoré vedia, čo chcú. Ako dokonalá, perfektná žienka domáca, tak v konečnom dôsledku nemusíte byť vôbec docenená.

Pokiaľ sa celý deň venujete tomu, aby bolo doma všetko tip - top a večer si ľahnete absolútne vyčerpaná do postele, verte že ten váš, bude hľadať vášeň na inej adrese. A dôvod je celkom jednoduchý. Muži sú od prírody lovci.

Potrebujú takýto adrenalín aj vo vzťahu. Chcú dobíjať, milujú sex a večer si chcú užívať intimitu vo dvojici.

Na to nie sú nikdy unavení. A ak majú po svojom boku ženu, ktorá im síce zabezpečí teplo domova, no práve táto stránka jej uniká, začnú sa obzerať inde. 

Muži túžia po ženách, ktoré navonok vystupujú tak, že vlastne chlapa nepotrebujú

”Moja frajerka bola skvelá, výborne varila, vždy bolo doma všetko upratané, vyžehlené, na svojom mieste. No večer spala už niečo pred deviatou. Verím, že keď prišla z práce a čakal ju doma tento maratón, nevládala."

Prečítajte si: Čo je pre mužov najnudnejšie v posteli? Prezradili sami veľmi otvorene

"No aj tak som napokon skončil pri inej. Tá nevie variť, perie len keď jej to pripomeniem, no v posteli je geniálna. Navyše má takmer vždy dobrú náladu, nenapomína ma a to mi stačí,” hovorí 34 ročný zubár Edo.

Muži túžia po ženách, ktoré navonok vystupujú tak, že vlastne chlapa nepotrebujú. Základom je, aby ste boli sama sebou a neobletovala ho za každých okolností. Nezabúdajte, že opačné pohlavie miluje výzvy a všetko, čo je nedostupné!

- Najčítanejšie -