Presunúť na hlavný obsah

Aj sex dokáže byť dôvodom, prečo opustíte rodinu: Anna odišla od manžela kvôli mladšiemu

Partnerské vzťahy

Dokázali by ste sa kvôli "jednorázovke" vzdať rodiny? Hoci toto, my ženy pripisujeme skôr mužom, nie je to pravidlo. Anna je toho jasným dôkazom. Obyčajný sex s cudzincom, zmenil jej život od základov.

Ak niečo pôsobí dokonale navonok, realita je mnohokrát iná

Anna svojho muža ľúbila. Veď spolu boli roky. Dali sa dokopy krátko po strednej. Aj keď v tom čase ich láske veľmi rodičia nepriali. No oni si nedali povedať. Jednoducho sa milovali. Krátko po vysokej bola svadba a Anna otehotnela.

Po dvoch rokoch sa im narodili dvojičky. Všetko medzi nimi vyzeralo aj napriek náročnému obdobiu, s dvoma malými deťmi priam idylicky. No viete ako to býva, ak niečo pôsobí dokonale navonok, realita je mnohokrát iná.

Alan bol od Anny presne o 10 rokov starší. V čase, keď ona maturovala, on už dávno pracoval. ”Áno, vtedy mi to veľmi imponovalo. Dokázal sa totiž o mňa postarať vo všetkých oblastiach. No postupom času a najmä s príchodom detí, sme sa začali jeden druhému vzďaľovať. Nebolo to už také, ako keď sme si začali. V čase keď sa nám chlapci narodili, som mala čerstvých 27 a Alan 37. No on to nejako nezvládal. Nestíhal riešiť prácu, deti, mňa. Najmä počas troch rokov prebdených nocí to bolo najhoršie."

Prečítajte si: Čo je pre mužov najnudnejšie v posteli? Prezradili sami veľmi otvorene

"Náš sexuálny život bol odrazu na bode nula. Spávali sme spolu možno raz do mesiaca. Aj keď som mu hovorila, že je to málo a naše manželstvo upadá, nevenoval tomu pozornosť. Ja som napokon urobila vec, ktorú som dovtedy maximálne odsudzovala."

Odrazu som mala späť to, čo mi doma chýbalo

Na ihrisku pred domom Anna spoznala, Marcusa, sympatického Kubánca, ktorý bol otcom ročného dievčatka. So ženou žili oddelene a malú mali v striedavej starostlivosti. Marcus bol aj od Anny o 5 rokov mladší. No mimoriadne sa jej páčil a priťahoval ju.

”Bol presne taký, ako Alan kedysi, keď som chodila do školy. Sexi, príťažlivý a od začiatku medzi nami bola cítiť chémia. Netrvalo to dlho a skončili sme spolu. Úprimne ani sama neviem, ako sa to tak rýchlo zbehlo. No okrem príťažlivosti som sa do necho bezhlavo zaľúbila. Sex s ním bol doslova zážitok. Jedným slovom perfektný. Odrazu som mala späť to, čo mi doma chýbalo. No a bolo to všetko akési silnejšie ako ja sama."

Neprehliadnite: Nielen počas sexu, ale aj pred a po ňom. Aké pravidlá by v posteli mali platiť?

"Manžela som sa rozhodla opustiť. Áno, aj keď to mnohí odsúdili, musela som. Vtedy som to tak cítila. A hoci už s Marcusom spolu nie sme, neľutujem to. Viem, že mať staršieho partnera pre mňa nie je. Deti žijú so mnou, Alan si ich bráva na víkendy. Tento model nám funguje. No ja stále hľadám toho pravého. Viem však už jedno, starší muži nie sú nič pre mňa."

- Najčítanejšie -