Presunúť na hlavný obsah

Kombinácia týchto dvoch znamení končí katastrofou. Šťastie by mali hľadať po boku niekoho iného

Partnerské vzťahy

Niektorí ľudia sú k sebe kompatibilní už od začiatku, zatiaľ čo tí druhí si k sebe hľadajú cestu márne.

Aj keď sa jedná o vodné znamenia, faktom je, že ich povahy sú diametrálne odlišné. Hoc sa zvykne vravieť, že protiklady sa priťahujú, netreba zabúdať na to, že oheň a voda sa zároveň dokážu zničiť. 

Škorpión patrí k znameniam, ktoré milujú voľnosť, bezstarostnosť a často až prehnanú pozornosť. Túžia byť stredobodom každej udalosti, aj keď sa nejedná o nich. V prípade, že to tak nie je, sa dokážu nahnevať a spraviť scénu. To je vlastnosť, vďaka ktorej k sebe s Rakom skvelo pasujú. Avšak aj jediná. 

Zatiaľ čo Škorpión potrebuje chvály a jeho povaha sa často dá označiť ako egocentrická, Raci to majú presne naopak. Túžia po niekom, ku komu by mohli vzhliadať a obdivovať ho. Škorpión im však okrem tohto dopraje aj to, čo zo srdca nenávidí - a to flirt s inými. Raci sú mimoriadne citliví a o to, že by svojho partnera mohli stratiť, sa boja. Ak by svojho partnera videli flirtovať s inými ženami, aj keď len nezáväzne, je vysoko pravdepodobné, že by to nevedeli prekúsnuť. 

Prečítajte si: Zažijete pri nich vášeň, ako pri nikom inom. Dominantou týchto troch znamení je to, čo sa odohráva v spálni

Rodina ako protipól 

Raci sú taktiež vybavení silným materinským citom. Známi sú tiež ako zastánci rodiny a pre svoj úzky okruh ľudí by dokázali spraviť aj nemožné. Takouto vlastnosťou však ani z polovice nedisponuje Škorpión a v otázkach budúcnosti sa s vodným znamením rozchádzajú. Zatiaľ čo si Rak predstavuje rodinnú pohodu a zázemie, Škorpión sa vidí na dobrodružnom výlete či vymetaní večierkov. Svoju mladosť si chce udržať čo najdlhšie a práve zázemie je preňho jasným znamením, že oň prichádza. Preto sa mu vyhýba ako čert krížu.

Naopak, skvelým spojením pre Raka by boli ľudia narodení v znamení Rýb či Býka. Obidve titeto znamenia totiž tak, ako oni, dbajú na rodinu a stabilitu vo vzťahoch. Ťažko povedať, kto vie v skutočnosti vyhovieť Škorpiónovi. najväčšiu zhodu má so Strelcom, ktorý tak, ako on, tiež miluje voľnosť a slobodu. 

Neprehliadnite: Vypočítajte si svoje osudové číslo. Určuje nielen vašu povahu, ale aj budúcnosť

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe