Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri znamenia sú vo vzťahu výhrou. Valentín s nimi budete zažívať celý rok

Lifestyle

Nielen na svätého Valentína, ale aj počas ďalších dní (nielen) ženy túžia po romantike ako z filmu. A s týmito znameniami sa im to môže splniť!

Baran

Toto znamenie, ktoré je často príznačné svojou tvrdohlavosťou, v láske stráca hlavu. Pre svoju polovičku, do ktorej je vášnivo zamilovaný, je schopný urobiť takmer čokoľvek. Vo vzťahu je preňho najdôležitejšia práve partner, a tak sa Baran snaží prispôsobiť všetkému, čo by jeho polovičke prinieslo osoh. Kedysi nekreatívni muži sa zrazu menia na beznádejne zamilovaných romantikov, ktorá svojej láske vymýšľajú prekvapenia, zaujímavý program, ale aj spoločné plány. Aj keď je to s nimi občas poriadne ťažké, najmä kvôli ich dominantnosti a tendencii mať stále pravdu, verte, že Baran bude prekonávať svoje limity len preto, aby vám vyčaroval úsmev na tvári. A to je jedna z najdôležitejších vecí vo vzťahu.

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najpríťažlivejších: Prečo im za žiadnych okolností, nedokážeme povedať nie?

Lev

Bojové znamenie nebojuje len za seba, ale aj za svojich milovaných. Aj z tohto dôvodu je považané za jedno z najlepších znamení pre vzťah. Zaľúbený Lev totiž odkladá všetky svoje potreby len preto, aby prv splnil to, čo potrebuje jeho polovička. Pochopiteľne to často krát prináša popálenie, no v prípade, že našli tú pravú osobu, sa zmení ich osobný život na rozprávku. Ľudia narodení v tomto znamení majú radi veľké, romantické gestá a rozhodne od nich nemusíte čakať otrepané darčeky či frázy, ktorými človeka rýchlo odbavia. S týmto znamením budete mať jednoducho pocit, že ste stredom vesmíru. V prípade, že lásku tomuto znameniu opätujete, Levy rozkvitnú a prenesú vás do levelov lásky, o ktorých ste nemali ani len poňatia.

Váhy

Keď sa zamilujú Váhy, človek má pocit, akoby sa ocitol v americkom filme. Ich správanie je síce možno mierne gýčové, no napriek tomu úprimné a pre človeka, ku ktorému inklinujú, by spravili čokoľvek na svete. Toto znamenie dokáže udržať romantiku vo vzťahu neuveriteľne dlho a je dosť pravdepodobné, že ani po dlhých rokoch manželstva núdzu na milé vyznania pre svojho partnera mať nebude. Váhy sú známe tiež skvelými plánmi, ktoré sú dôležitou súčasťou ich romantickej povahy. Často krát impulzívne zoberú svojho partnera na menší výlet, ktorý dodá ich vzťahu potrebný vzťahový refresh.

Neprehliadnite: Čínsky rok sa oficiálne začína. Pre tieto štyri znamenia však bude pohromou

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe