Presunúť na hlavný obsah

Zažijete pri nich vášeň, ako pri nikom inom. Dominantou týchto troch znamení je to, čo sa odohráva v spálni

Lifestyle

Všetko sa dá naučiť. Sú však predsa len veci, z ktorých majú niektorí z nás udelené ešte predtým, než to sami stihnú spoznať.

Býk

Ľudia, ktorí sa narodili v tomto znamení, sú považovaní za najväčších milovníkov. Zažijete pri nich to, čo pri málokom - Býci sú totiž mimoriadne chápaví a už pri jemnom naznačení vám dokážu akoby čítať z mysle a tým pádom splniť vám aj tie najtajnejšie priania. Nemusíte sa báť, že by pri sexe pozerali na svoje potreby, práve naopak - častokrát ich totiž rajcuje práve túžba uspokojiť svojho partnera viac, než čokoľvek iné. Nehovoriac o tom, že aj keď sa tieto znamenia zdajú príliš chladné a tvrdohlavé, v posteli spoznáte ich stránku, o ktorej ste netušili - jemného, citlivého a vášnivého milenca. 

Najdôležitejšie pri Býkovi však je to, aby ste naňho v ničom netlačili. Nechajte všetkému voľný priebeh a nesnažte sa veci naplánovať - inak je dosť pravdepodobné, že stratí chuť pre milovanie s vami. Ak ste sama narodená v tomto znamení, skúste vsadiť na svoju najväčšiu prednosť a to rôznorodosť. Skúste váš milostný život obohatiť napríklad o kocku polôh či knihu kamasutry, ktorá prinesie radosť nielen vám, ale aj vašej polovičke.

Prečítajte si: Miluje úlety a slobodu. Muž narodený v tomto znamení pri vás neostane dlho

Rak

Už odjakživa je Rakom pripisovaná citlivosť. Tá je pre nich potrebná aj za dverami spálne, najlepšie v podobe predohry. Ak si partnera narodeného v tomto znamení získate a ukážete mu, že pre vás veľa znamená, máte sa na čo tešiť. Toto znamenie je schopné spraviť to, čo vám uvidí na očiach a môžete si byť istí, že sex s Rakom nebude nikdy žiadnym stereotypom. Inak vedeli ste, že práve toto, na prvý pohľad citlivé a nežné znamenie, sa dá nahovoriť takmer na hocičo? Nuž, ak toto nie je jeho výhoda, tak už nevieme čo!

Ak ste sa narodili v tomto znamení a stále máte pocit, že sa nedokážete úplne uvoľniť, skúste sa porozprávať s partnerom. Často totiž za vašu nedostatočnú dôveru môžu mylné predstavy o sebe samom, ktoré vám partner nepochybne vyvráti. Neukracujte sa o sex ani o jeho pôžitok, práve vaše znamenie si totiž milovanie dokáže užívať najviac.

Vodnár

Jednou z hlavných charakteristických čŕt ďalšieho znamenia  je jeho tvorivosť. Tá sa prejavuje aj v posteli - Vodnári majú neustále chuť experimentovať, čo je zárukou, že ich sex nie je nikdy nudný a už vôbec nie stereotypom z povinnosti. Aj vďaka tomuto prekonávate vlastné limity a milovanie posúvate čoraz na vyššiu úroveň. Sex, ktorý ste si naplno neužili, pre vás nie je uspokojivý a v prípade, že sa takáto situácia s partnerom opakuje, ste schopní ho aj nahradiť. To je vašou výhodou, ale aj nevýhodou - v prvom rade pozeráte na vlastné potreby, až tak na potreby svojej polovičky.

Ak chcete dosiahnuť o čosi plnohodnejší a leší sex, odporúčame vám prihliadať aj na potreby vášho partnera. Rozkoš, ktorú mu spôsobíte, totiž bude úmerne pôsobiť aj na tú vašu.

Neprehliadnite: Jedno znamenie čaká najbližšie dni rozprávkový život na dosah. Finančný úspech a osoba, ktorá mu otvorí oči

- Najčítanejšie -