Presunúť na hlavný obsah

5 trikov JLo, ktoré vám uberú vek a budete pôsobiť sebavedomejšie: Osvojte si jej rutinu, ktorá dokáže veľa zmeniť

Zahraničné celebrity

Hoci má Jennifer Lopez po 50 - tke, stále vyzerá neskutočne. Inšpirujte sa jej jednoduchými trikmi, ktoré však dokonale fungujú.

Známa a obľúbená herečka, Jennifer Lopez, skutočne roky vyzerá nádherne. Je jasným dôkazom toho, že aj po 50 - tke, môže byž žena rovnako príťažlivá ako keď mala dvadsať. Jej samej, sa mnohokrát pýtajú na radu ako sa udrživať vo forme aj oveľa mladšie kolegyne. Ona, v tom má úplne jasno. Drží s úplne jednoduchých zásad, ktoré skrátka fungujú, lebo sú overené. 

1. Ranná a večerná rutina je základom zdravej pleti

Je jedno, ako vyzerá váš deň, či večer, to čo by ste však mali dodržiavať, za akýchkoľvek okolností je režim v starostlivosti o pleť. Ranná a večerná rutina, sú kľúčové. Práve zdravá pokožka je niečo, čo vám pomôže zachovať si roky mladosť.

Neprehliadnite: Keď je sláva viac na škodu, než na úžitok. Selena Gomez chce skončiť s kariérou, priznala psychické problémy

Jennifer nedá dopustiť na sérum kyseliny hyalurónovej, oleje s 24 karátovým zlatom a mydlo z čierneho uhlia. Práve táto trojkombinácie je podľa nej mimoriadne účinná. Na jednej strane sťahuje a eliminuje póry, vypína pleť a dodáva je jas. 

2. Meditácia a beh ako cesta k psychickej a fyzickej pohode

Jenn miluje meditáciu. Podľa nej je to niečo, pri čom výsledky vidíte okamžite. Teda tie pozitívne. No a to ako sa cítite vo vnútri, vyžarujete navonok. 

Ako protipól k meditácii, má práve aktívny beh, ktorým si dobíja baterky, prečistí hlavu a navyše pomáha aj svojej figúre. Ráno si dá 20 minút meditácie a podvečer si na pol hodinku ide zabehnúť

3. Striedmosť v jedálničku

Napriek tomu, že nemá problém dať si čokoládový croissant, či cestoviny, rovnako miluje šaláty a dokáže si život predstaviť bez cukru. Jennifer je zastánkyňou striedmosti. No a v jedálničku, jej to vraj funguje dokonale.

Má rada dobré a kvalitné raňajkové kaše s ovocím, ktoré ju zasýtia, počas obeda si pokojne dopraje cestoviny s nejakou omáčkou a večer jej zase stačí tanier polievky. Tento balance v jedálničku, je podľa nej kľúčom k peknej figúre. Žiadne extrémy nepovažuje za dobré. 

4. Hydratácia, hydratácia, hydratácia

Áno, nie je nad čistú vodu. Denne by ste si mali naozaj dopriať aspoň tri litre. Pomáha to hydratovať pleť zvnútra, redukovať celulitídu, pôsobí dobre pri prevencii rôznych chorôb.

Prečítajte si: Nastaviť hranicu medzi prácou a súkromím môže byť náročné: Victoria Beckham prišla, ako na to

Herečka ráno, začína pohárom horúcej vody s citrónom, následne si dá šálku zeleného čaju. Počas celého dňa nezabúda na pitný režim a odporúča to každej jednej žene. Už po týždni dôkladnej hydratácie, uvidíte na sebe veľmi pozitívne výsledky. 

5. Starostlivosť o dekolt a ruky nad zlato

Ruky a dekolt vás vždy prezradia. Väčšina z nás, totiž venuje pozornosť najmä svojej tvári, no práve na tieto dve oblasti, zabúdame. A je to chyba. Pretože akokoľvek sa budete snažiť, ak zabudnete na toto, znamená to problém. Jenn si pravidelne dáva masky na ruky, dekoltu venuje veľkú pozornosť a jej starostlivosť o neho je rovnaká ako o celú tvár.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe