Presunúť na hlavný obsah

Návrat na výslnie niekedy trvá dlho, ale trpezlivosť sa vypláca: Angelina Jolie, o vzostupoch a pádoch

Zahraničné celebrity

Tvrdí o sebe, že je rovnaká ako každá jedna žena. Aj ona si prešla náročnými obdobiami, s ktorými bojuje každá z nás. No popri tom, bola vždy aj pod drobnohľadom médií. Občas vnútorne veľmi trpela, aby to celé ustála.

Zaoberali sa mojou anorexiou, stravovaním, sexuálnym životom - a vo chvíli, kedy máte deti, takéto intímne záležitosti rozoberajúce sa verejne ich skrátka zasiahnu

Angelina Jolie je žena, ktorú buď ľudia milujú, alebo nenávidia. Herečka, filmárka a filantropka si prešla mnohými vzostupmi a pádmi, no vždy to nejako ustála. Hoci v láske, veľké šťastie nemala, kariérne sa jej vždy darilo. Má za sebou množstvo úspešných filmov, objavila sa v najprestížnejších snímkach.

"Už ako malá som sa pohybovala vďaka otcovi v tomto svete. Prvýkrát som sa objavila na obraze s vlastnou mini rolou, keď som mala sedem. Prešla som si aj vzdorovitým obdobím, kedy som sa tomuto venovať nechcela, no napokon ma vietor opäť zavial sem. Stávalo sa mi, že som s tým skrátka chcela seknúť kvôli tlaku okolia," prezradila v rozhovore pre People.

Prečítajte si: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

"Vždy som sa snažila svoju prácu robiť najlepšie ako som vedela, no popri tom, médiá aj tak riešili moje súkromie. To s kým som, s kým nie som, prečo mám alebo nemám deti, potom prečo ich mám toľko. To že som príliš chudá, zaoberali sa mojou anorexiou, stravovaním, sexuálnym životom. A vo chvíli, kedy máte deti, takéto intímne záležitosti rozoberajúce sa verejne ich skrátka zasiahnu. To je niečo, čo mi vždy najviac ubližovalo. Dostane vás to emočne úplne na dno, lebo s tým neviete nič urobiť. Len odísť alebo to pretrpieť." 

Téma vzťahov a mužov v jej živote, bola vždy číslom jeden. Hoci sa snažila byť samostnatná, sama to považuje za aspekt, ktorý žiaden z chlapov po jej boku v konečnom efekte neustál. A poznačilo ju to, i keď o tom vtedy nehovorila hneď nahlas.

"Mám pocit, že žiaden muž, s ktorým som žila, neustál to, že som bola sebestačná. Že som sa o seba, deti, dokázala postarať a nepotrebovala som pri tom nikoho pri sebe. Podľa mňa úspech ženy sa aj v 21. storočí neodpúšťa. Aspoň ja osobne to tak cítim. Zdá sa mi, že mužské ego je v tomto oveľa silnejšie ako akákoľvek láska. Možno sa mýlim, ale mám s tým také skúsenosti."

Neprehliadnite: Preslávil ju vzťah? Bývalá priateľka Brooklyna Beckhama žnie jeden úspech za druhým

"Aj keď vo vzťahoch som veľké šťastie nemala, pochopila som, že deti sú mojim poslaním. Rozhodla som sa však robiť všetko preto, aby som pomáhala tým najslabším. A tým, že mám výhodu v tom, že ma ľudia poznajú, robí sa mi to o niečo ľahšie. Deti sú jednoducho môj život."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe