Presunúť na hlavný obsah

Ako vyzerá Jennifer Aniston bez make-upu? Miláčik Hollywoodu priznal, že nalíčená sa cíti oveľa lepšie

Zahraničné celebrity

Sympatická herečka, ktorá sa stala miláčikom Hollywoodu, vždy vyzerala skvele a mnohé ženy k nej vzhliadajú. Ako však vyzerá bez make-upu a ako sa takto sama cíti?

Musím sa priznať, že nalíčená sa cítim sebavedomejšie a mám pocit, že to tak na sebe vníma väčšina žien

Hoci má táto žena po 50 - tke, je to až ťažko uveriteľné. Vyzerá stále ako pred rokmi, keď začínala v sitcome Priatelia. Môže sa pochváliť absolútne perfektnou pleťou a to dokonca aj bez make - upu. Sama hovorí, že neuznáva veľké estetické zákroky a je v tomto skôr umiernenejšia. Na čo však nedá dopustiť, je pravidelná a cielená starotlivosť doma. 

"Ja sama som roky bojovala s problematickou pleťou. Mala som ju naozaj otrasnú. Až kým som nepochopila, čo vlastne robím nesprávne. Ako prvé som sa prestala tváre dotýkať počas dňa rukami. Neviete si predstaviť, čo všetko si takto dokážete do pokožky pozanášať. Zamerala som sa na aktuálny problém, ktorý som riešila, či už vyrážky, alebo mimické vrásky."

Prečítajte si: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

"Pre mňa je úplný základ pre pokožku, sérum, denný, nočný krém, kokosový olej a vitamín C. Okrem toho milujem masky. Skvele zhydratujú, alebo prečistia to čo treba. Dôležité je však vedieť ako ich používať. Lebo, to čo funguje pre normálnu pleť, nepomôže pokožke s akné. No a v neposlednom rade som sa úplne vzdala rafinovaného cukru, sladkostí a eliminovala som príjem kofeínu, " prezradila pre People.

Napriek tomu, že sa jej podarilo pleť dostať do TOP formy, priznáva, že s make - upo sa cíti oveľa istejšie a krajšie. 

"Musím sa priznať, že nalíčená sa cítim sebavedomejšie a mám pocit, že to tak na sebe vníma väčšina žien. Pripadám si viac ženskejšia. Osobne sa líčim minimálne, no predsa len, takú bezchybnú pleťovku, akú vám urobí kvalitný make - up a korektor má máloktorá žena prirodzene. Inak nedám dopustiť na riasenku, tieň na obočie a bronzer a matný rúž v telovej farbe. To mi úplne stačí. Mám pocit, že všetky sa líčime najmä pre seba. Nám ženám to jednoducho pridáva na istote."

Ak však chcete mať skutočne peknú pokožku, držte sa pár pravidiel, ktoré Jenn dodrživa už roky. Nedotýkajte sa počas dňa tváre rukami, pleť si umývajte len v studenej vode, dostatočne sa hydratujte zvonka aj zvútra, vylúčite rafinovaný cukor, alkohol, snažte sa eliminovať príjem kofeínu a mať dostatok pohybu. To je niečo čo skrátka funguje. A predsa len, na peknom základe aj ten make - up nakoniec vyzerá lepšie, no nie? 

Kozmetická a beauty výbava Jennifer Aniston

Starostlivosť o pleť

 • sérum
 • denný krém 
 • nočný krém
 • kokosový olej 
 • vitamín C

Dekoratívna kozmetika

 • make - up 
 • korektor
 • riasenka
 • tieň na obočie
 • bronzer
 • matný rúž

Neprehliadnite: Preslávil ju vzťah? Bývalá priateľka Brooklyna Beckhama žnie jeden úspech za druhým