Presunúť na hlavný obsah

Najsexi spevák planéty? Justina milovali tie najkrajšie ženy sveta, on má však oči už len pre jedinú

Zahraničné celebrity

Má 27 rokov a už teraz patrí k najúspešnejším hudobníkom všetkých čias. K sláve mu však nepomohol len talent, ale aj publicita.

Už v momente, kedy sa na internetovej scéne objavil mladý chlapec s gitarou v ruke, si Justina začalo všímať pomerne mnoho žien. Dôvodom bol nielen nevinný chlapčenský look, ale aj romantické piesne, ktorými spevák disponoval. Už na začiatku svojej kariéry sa mu podarilo zbaliť o rok staršiu a o čosi slávnejšiu šoubiznisovú kolegyňu, speváčku a herečku Selenu Gomez. Dvojica, ktorá to spolu ťahala dlhých sedem rokov, sa stala skutočne symbolom pravého hollywoodskeho vzťahu. Mladí ľudia, ktorí vstupovali do šoubiznosového sveta, sa navzájom podporovali a boli si oporou. Ako sa však po dlhých rokoch ukázalo, ich vzťah bol viac toxický než prospešný - a minimálne jedna strana veľmi trpela. Neoficiálne to priznala Selena v jednej zo svojich piesní.

„Za dva mesiace si nás nahradil, akoby to bolo ľahké. Nechal si ma v tom, že si to zaslúžim,'' zaznelo v úprimnej spovedi, ktorá bola jasne adresovaná Justinovi. Ten totiž dva mesiace po rozchode so Selenou požiadal svoju novú partnerku Hailey o ruku. Nie je však žiadnym tajomstvom, že nevinný chlapček, ktorý začínal svoju kariéru len s gitarou v ruke,  o ženy núdzu nikdy nemal a Hailey nebola jediná modelka, ktorej Justin venoval pozornosť.

Prečítajte si: Preslávil ju vzťah? Bývalá priateľka Brooklyna Beckhama žnie jeden úspech za druhým

Romániky s modelkami 

V čase, keď sa Selena a Justin schádzali a rozchádzali, využíval spevák tento čas na randenie s inými ženami. Jeho čaru prepadli najmä Victoria's Secret modelky, s ktorými istý čas spolupracoval. Na jednej z párty po filmovom festivale v Cannes sa mal dokonca bozkávať s o 10-rokov staršou divou, Adrianou Limou. Tá v tom čase ohlásila rozchod so svojím dlhoročným partnerom a podľa médií si tak chcela jednoducho len užiť. Justin dokonca zverejnil aj ich spoločnú fotografiu na Instagrame.

Následne sa po jeho boku ukázala ďalšia modelka, tentokrát Kolumbíjčanka Paola Paulin. S ňou mal síce Bieber len zopár stretnutí, no napriek tomu ju zobral so sebou do kostola - čo je pre neho jednou z najintímnejších záležitostí. Netají sa totiž vierou a bezvýhradnou láskou k Bohu. Zdá sa, že ani tou k ženám - nakoľko bol spájaný aj s modelkou Mirrandou Kerr, Chantel Jeffris, Youvannou Venturou či Barbarou Palvin.

Neprehliadnite: Najkrajší pár svetového šoubiznisu? Týmto hercom vyšla láska až na druhý pokus, no dnes patria k ukážkovým dvojiciam

Dcéry vplyvných boháčov

Justin si však do svojej knihy vzťhaov môže zaradiť aj iné ženy - to dcéru speváka Lionela Richieho, Sofiu Richie, ktorá je zároveň kamarátkou jeho terajšej manželky, či Nicolu Peltz, dcéru multimilionára a momentálne snúbenicu jedného z jeho najlepších kamarátov, Brooklyna Beckhama. „Justin je osoba, s ktorou sa veľmi dobre a ľahko rozpráva. Takýchto ľudí je ťažko nájsť v Los Angeles,'' vyjadrila sa na osobu Justina Sofia, kvôli ktorej si spevák dokonca zrušil sociálne siete. Dôvodom bolo, aby ich vzťah ostal čo najviac v súkromí. Zdá sa však, že napriek tomu nevydržal, nakoľko dnes je manželom jej priateľky Hailey Bieber.

Zdá sa, že práve Hailey skrotila Justina na nepoznanie. Známy hudobník má totiž oči len pre ňu a minimálne raz do týždňa vyznáva svojej polovičke lásku na sociálnych sieťach. Aby nikto nezabudol, že práve ona je preňho tá pravá. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe