Presunúť na hlavný obsah

Holistický prístup ku kráse je pre mňa kľúčový: Miranda Kerr prezradila 4 veci, ktoré jej pomohli zvýšiť sebavedomie

Zahraničné celebrity

Nádherná Miranda Kerr zastáva vrámci beauty, holistický prístup. Berie telo a dušu ako celok a to je podľa nej veľmi podstatné, ak chcete byť sama so sebou spokojná.

Krása má byť pre ženu prirodzenou súčasťou jej sveta, nie stresujúcim faktorom

Krásna modelka, trojnásobná mama a úspešná podnikateľka Miranda Kerr, vyzerá roky skvele. Má tvár bábiky a skvelú figúru. Hoci aj ona hľadala cestu k sebe dlhšie, dnes presne vie, čo je v živote podstatné. 

"Mala som obdobia, kedy som so sebou nebola spokojná. Najmä v čase, keď som pribrala, si ma vychutnali bulvárne plátky. Ono sa síce snažíte to veľmi neriešiť, ale vnútorne vás to vždy zasiahne. Obzvlášť ženu. Každej jednej by sa to podľa mňa dotko. No pochopila som, že ak chcem byť skutočne spokojná a šťastná, musím začať od seba. Dnes vnímam krásu inak. Ako celok. A práve holistický prístup je podľa môjho názoru, v tomto smere najlepšou cestou."

Austrálska topmodelka, nedá dopustiť na 4 veci, ktoré sú podľa nej kľúčové. Inšpirujte sa jej tipmi, ktoré fungujú aj vy. Pretože to ako sa cítime, to aj vysielame do okolia. Klišé, ktoré je však pravdivé.

1. Ranný života budič

"Vždy začínam deň tým, že hneď po prebudení vypijem pohár čerstvo vylisovaného organického zelerového džúsu na prázdny žalúdok. Približne tridsať minút pred raňajkami. Dodá mi to energiu, preberie ma to, zároveň to skvele vplýva na očistu organizmu a prežiari to aj pokožku. Je to vec, ktorej som roky verná a mám s tým len tie najlepšie skúsenosti."

Topmodelka sa naučila kombinovať veci, ktoré fungujú a má ich overené. Na naštartovanie organizmu je toto ideálna voľba. A z dlhodobého hľadiska, naozaj uvidíte pozitívny vplyv aj na pokožku tváre.

2. Osobný priestor a čas pre seba

Hoci má toho naozaj počas dňa veľa, keďže skĺbiť úlohu mamy, modelky, podnikateľky je náročné, každý deň si nájde pre seba hodinu. Nedá dopustiť na meditáciu, jógu a beh. Tieto tri veci strieda, ale vždy vtedy nerieši nič iné. Vďaka tomu sa jej darí udržať vnútorný balance a spokojnosť. Darí sa je ľahšie zvládať stres, nerieši veci tak impulzívne a podľa nej by to mala robiť každá jedna žena. 

"Odkedy to robím, som oveľa vyrovnanejšia a pokojnejšia. Ja na meditáciu, nedám dopustiť v každom ohľade."

Neprehliadnite: Keď je sláva viac na škodu, než na úžitok. Selena Gomez chce skončiť s kariérou, priznala psychické problémy

3. Večerný beauty rituál

Dokonalé odlíčenie po celom dni, sérum, olej, pleťová hmla - to je jej tajomstvo krásy. Podľa Mirandy je mimoriadne dôležitá hydratácia zvonka aj zvnútra.

Prečítajte si: Nastaviť hranicu medzi prácou a súkromím môže byť náročné: Victoria Beckham prišla, ako na to

Pred spaním si urobí čaj z medovky, dá pár kvapiek esenciálneho oleja do difuzéra a tiež si dopraje znova, tentokrát však kratšiu meditáciu. V spálni, keď už všetci spia a ona sa potrebuje dostať do rovnováhy.

4. Masáž ruženínom

V dnešnej dobe sú veľmi populárne a obľúbené Gua Sha kamene. A na tie s ruženínom, nedá dopustiť ani topmodelka. Jej beauty rutinu, to posunulo na inú úroveň. Každé ráno si dopraje masáž tváre.

Zaberie jej to 5 minút, no takýmto spôsobom sa stimuluje cirkulácia krvi, naštartuje lymfa, zjemnia opuchy tváre. Je to malá vecička, ktorá dokáže naozaj veľa. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe