Presunúť na hlavný obsah

Noc Oscarov 2021 sa niesla v štýlovom duchu. Pozornosť prilákala najmä mladá herečka

Zahraničné celebrity

Dlho očakávané odovzdávanie cien, ktoré sa konalo pomerne neskoro aj kvôli stále zúriacej pandémii, nakoniec prinieslo zaslúžené ovocie. Ako vyzerala noc Oscarov?

Aj keď väčšina udalostí prebieha v tejto dobe najmä online formou, organizátori odovzdávania prestížnych sošiek sa tohto roku rozhodli inak. Dôvodom bol nepochybne fakt, že je pandémia na ústupe, zatiaľ čo očkovanie prebieha v plnom prúde. V rámci bezpečnostných pravidiel tak mohli usporiadať už dlhé desaťročia obľúbené podujatie. Napriek tomu boli dodržiavané prísne pandemické opatrenia - a na miesto, kde sa Oscary odovzdávali, sa dostalo len 170 vyvolených ľudí. 

Medzi nimi čakali na zlatú sošku herci, režiséri, ale aj producenti vybraných filmov. Práve vtedy sa divákom naskytla možnosť pozrieť si nádherné róby, ktorými tohto roku celebrity skutočne prekvapili. 

Prečítajte si: Scarlett Johansson patrí k najkrajším ženám sveta. Napriek tomu ju muži opúšťali ako na bežiacom páse

Zendaya

Mladá americká herečka má len 24 rokov, no už teraz je jasné, že ide o jednu z najväčších budúcich hviezd Hollywoodu. Exotická kráska, ktorá začala svoju kariéru spočiatku ako modelka pre detské kolekcie oblečenia, dokázala, že v nej je oveľa viac. Už ako tínedžerka získala úlohu v detskej šou, v ktorej stvárnila tanečníčku - a tým naplno prejavila svoj herecký talent. Okrem toho, že vie zahrať takmer akúkoľvek hereckú úlohu, má zaujímavý hlas a pohybovú zdatnosť. 

Jej krásu si všimli aj značka Lancôme, ktorá ju obsadila do svojej reklamy a spravila z nej tvár jedného zo svojich parfumov. Od krásky sa tak očakávalo túto noc veľa - a rozhodne nesklamala. V žltom, odvážnom modeli šiat od Valentina, doslova žiarila. Pozornosť však priťahovala najmä šperkami v hodnote neuveriteľných 6 miliónov dolárov.

Amanda Seyfried

Známa americká herečka nie je v Hollywoode žiadnou neznámou. Sympatická blondína však tentokrát skutočne zabodovala - a to najmä vďaka extravagantnej červenej róbe od Armaniho. Výrazný dekolt, ktorý bol doplnený riasovými volánikmi, poukázal na jej ženské krivky a úzky pás decentným spôsobom. Amanda celkovú vizáž doplnila nenápadnými zlatými šperkami a elegantným drdolom, čím dokázala, že menej je niekedy viac.

Regina King

50-ročná herečka a režisérka má za sebou mnoho odovzdávaní cien, kedy si cenný kov aj sama odniesla. Vie, čo sa tak na červený koberec hodí a čo nie, čo dokázala aj týmto netypickým outfitom. Modré šaty so symbolom krídel a neba z dielne Louis Vuitton boli rozhodne kúskom, ktorý sa hodí na výnimočnú udalosť. Róbu doplnila striebornými šperkami, čím povýšila dojem vzdušnosti na vyšší level.

Maria Bakalova

Ďalším outfitom z dielne Louis Vuitton sa predviedla aj bulharská herečka Maria Bakalova. Tá mala na červenom koberci svoju premiéru po úspešnej snímke Borat 2, kde si zahrala jednu z dvoch hlavných postáv. Maria svoj nežný look v bielej róbe podčiarkla tmavočerveným rúžom, čím oživila celý outfit. Pri šatách s veľkým výstrihom je romantický drdol či vypnuté vlasy akýmsi nepísaným pravidlom, ktoré ovláda aj samotná herečka. Celkovo tak pôsobila mimoriadne vkusne.

Margot Robbie

Jedna z najobľúbenejších herečiek súčasnosti neostala nič dlžná svojej povesti. Aj napriek tomu, že od nej mnohí očakávali odvážnejší a zaujímavejší outfit, faktom je, že kvetinového a romantického štýlu sa Margot drží pri (takmer) každej príležitosti. Herečka jednoducho vie, čo jej pristane - a je si vedomá tiež toho, že menej je niekedy viac. Model od značky Chanel doplnila jednoduchou čiernou kabelkou. Čo sa týka šperkov - na rozdiel od iných hereckých kolegýň siahla len po náušniciach a prsteňoch. Holý dekolt však v spojení so vzorovanými šatami nepôsobil nudne, práve naopak, Margot bola opäť za dámu. 

Neprehliadnite: Film našich susedov, Kúsky ženy, ako jeden z najlepších na Netflixe v tomto roku: Tvorcovia išli s kožou na trh

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe