Presunúť na hlavný obsah

Nahliadnite do domu Leny Perminovej: Roky si budujeme doma vlastný, rozprávkový svet

Zahraničné celebrity

Očarujúca ruská modelka a fashion ikona, Lena Perminova je žena, ktorá presne vie, čo od života chce. Hoci s manželom a deťmi veľmi veľa cestujú, domov je podľa nej miesto, ktoré má byť magické. A presne taký, sa ho snaží pre svojich blízkych vytvoriť.

Pre harmonický domov, sú farby kľúčové

Módna ikona, modelka a trendsetterka, ktorá sa čoskoro stane štvornásobnou mamou to nemala v živote najľahšie.  Narodila na studenej Sibíri a jej rodina patrila medzi tie skromnejšie. Ako malá, rozhodne nežila v žiadnom luxuse.

"Nemali sme veľa peňazí. Boli sme jednoduchá rodina.“ 

Ako teenegerka odišla od rodičov, našla si oveľa staršieho partnera a v 16 - tich ju zatkli za distribúciu drog. Dostala na výber. Buď by išla sedieť, alebo musela spolupracovať s políciou. Vybrala si síce druhú možnosť, no stala sa terčom ľudí, proti ktorým svedčila. Práve v tom čase, jej otec požiadal o pomoc, dnes už Leninho manžela. Úspešný politik, Alexander Lebedeva, jej vlastne zachránil chrbát.  Vďaka nemu vyštudovala ekonómiu, usadila sa v Moske a do Alexa sa zamilovala. 

"Bol mojím anjelom, nepoznám na to iné slovo.“

Odkedy ho stretla jej život nabral úplne iné kontúry. Začala sa pohybovať vo svete krásy, dizajnu, luxusu. O tom, že však táto žena, má cit a vkus, niet žiadnych pochýb. Aj kvôli svojej minulosti, chcela deťom vytvoriť doma oázu pokoja, krásy a harmonického prostredia, čo sa jej aj podarilo.

Celý ich domov je zariadený v prírodných a zemitých tónoch a Lena sa snažila o prepojenie s prírodou. Drevo, kameň, zeleň, to všetko je dominantou. Práve farby sú podľa nej kľúčové, ak chcete vytvoriť vyvážené prostredie.

Dominuje sivá, hnedá, čierna a biela. Tieto kontrasty spolu skvele fungujú a naozaj vďaka nim dokážete vybudovať príjemné miesto, kde sa každý bude cítiť dobre. 

Prečítajte si: Aká budúcnosť čaká najmenších členov kráľovskej rodiny: Na toto Georga, Charlotte aj Louisa už dnes pripravujú

Známa kráska si potrpí aj na výber materiálov pri doplnkoch. Miluje plyšové koberce, mäkké kožušinové kreslá, dekoračné vankúše. To všetko sú na prvý pohľad drobnosti, no to robí domov oveľa útulnejším. 

Hoci celkovo v dome dominujú prírodné prvky, detské izby a svoju pracovňu vytvorila ako malý únik z reality. Každý tam môže mať to, čo mu je najbližšie, charakterizuje ho. Kým u Leny je to najmä móda, u jej dcérky nájdete hotové rozprávkové kráľovstvo.

Neprehliadnite: Krásu a šarm zdedila po nej: Takto vyzerala matka princeznej Diany, ona sama sa však o nej nevyjadrovala najlepšie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe