Presunúť na hlavný obsah

Štýlové od plienok: Deti Instagramu sú skutočnými ikonami od narodenia a vôbec nič pre to nemuseli urobiť

Zahraničné celebrity

Sú pod drobnohľadom médií, v žiare reflektorov, pozornosti a dokonca sa z nich stali influenceri, hoci niektorí z nich ešte nevedia hovoriť. Ako to však ovplyvní ich budúcnosť?

Lena Perminova a dcérka Arisha 

Sympatická modelka a fashion ikona Lena Perminova si získala priazeň najmä kvôli svojmu jedinečnému štýlu. Nielenže vyzerá ako bábika, má bezchybnú postavu, ale navyše sa perfektne oblieka. Avšak chic štýl, nie je cudzí ani jej malej dcérke Arishe. 

Tá ako keby známej mame z oka vypadla. Len šesťročné dievčatko módu miluje. Dokonca si už mnohé outfity vyberá sama, s požehnaním mamy samozrejme. No a vyzerá skutočne nádherne. Arisha, ktorá pripomína s nebeskymi modrými očkami a blond vláskami anjela, už vo svojom útlom veku ohuruje nielen vo svete módy. Mnohé mamičky sa jej štýlom pre vlastné ratolesti inšpirujú a k malej ikone vzhliadajú. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Arisha Lebedeva (@arishalebedeva2014),

 

Neprehliadnite: Búrlivý život Pamely Anderson: Svojho manžela spoznala len štyri dni pred svadbou, mlátiť sa ním nechala však roky

Chiara Ferragni a syn Leone 

Influencerka Chiarra Ferragni je tiež známa dokonalým vkusom a štýlom, ktorý sa snažia kopírovať tisícky žien po celom svete. Je mladá, krásna, má stabilný a fungujúci vzťah a čoskoro sa stane dvojmamou. Jej synček však rovnako ako mama, získava každým dňom na popularite.

Chiarra sa pri jeho obliekaní nevyhýba najžiadanejším návrhárom, trendom a malý Leone už dokonca dostal ponuku  od módneho domu Dior. Tomu sa povie, vedieť zaujať od plienok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni (@chiaraferragni),

Rachel Zoe a synovia Kaius a Skyler 

Hollywoodska stylistka Rachel Zoe nie je len žena, ktorá herečkám a modelkám vytvára image. Stihla toho počas svojej kariéry viac než dosť. Napísať knihu, mať vlastnú televíznu show, byť autorkou niekoľkých módnych kolekcií, spolupracovať so svetoznámymi návrhármi a porodiť dve deti. Jej synovia sú pre ňu všetkým.

Aj im sa však snaží odmalička budovať perfektný štýl. A veru sa jej to aj darí. Kaius a Skyler sa stali detskými modelmi a skutočne im to ide. Zahrali si v niekoľkých reklamách a majú za sebou aj množstvo editoriálov. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rachel Zoe (@rachelzoe),

Prečítajte si: Dokonalá kombinácia slávnych rodičov. Ako vyzerá jediná biologická dcéra Brada a Angeliny?

Khloé Kardashian a dcérka True  

Aj keď sexi kráska z celebritnej rodiny, nemala vždy v otázkach lásky na ružiach ustlané, radosť jej robí rozkošná malá dcérka True, ktorá má vďaka slávnej mame nezameniteľný štýl. Khloé ju pravidelne oblieka do rozkošných detských kostýmov a dievčatko vyzerá ako princezná.

Množstvo jej sledovateľov na instagrame, rastie každým dňom. Akýkoľvek model jej známa mama oblečie, na druhý deň je vypredaný. I to je sila sociálnych sietí. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

 

Cardi B a dcérka Kulture Kiari 

Populárna raperka Cardi B vytvorila na instagrame, svojej dcérke profil a v priebehu pár hodín mala viac ako 600 tisíc followerov. Po mesiaci aktivity ich má viac ako 1,3 milióna. Cardie B fotí svoju dcérku, pózujúc v luxusných a hriešne drahých kúskoch, s exkluzívnymi doplnkami. Otázkou však zostavá, akým spôsobom toto zasiahne a ovplyvní budúcnosť týchto detí.

"Hoci to totiž môže pôsobiť nevinne, samotný dopad sa predvídať nedá. V každom prípade je viac ako isté, že sa to prejaví na ich ďalšom smerovaní. To či pozitívne alebo negatívne nedokážeme odhadnúť. Táto generácia sa totiž ešte len formuje. Jedno je však isté, zapíše sa do histórie psychologického vývinu a aspektov," prezradil klinický psychológ Mgr. Alexander Romanovský. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B (@iamcardib),

- Najčítanejšie -