Presunúť na hlavný obsah

Ktorá osobnosť dokáže ovplyvniť natoľko, že ju magazín Forbes radí na prvé miesto?

Zahraničné celebrity

Známe sestry majú na verejnosť veľký vplyv, no iba jedna je na vrchole rebríčka plnom celebrít, športovcov a iných osobností.

Najvplyvnejšia?

Svet je plný inšpiratívnych a vplyvných osobností. Od hollywoodskych hercov, po spevákov, športovcov, politikov a iných umelcov. No medzi nimi je jedna osoba, ktorá podľa viacerých rebríčkov dominuje spolku úspešných a vplyvných. Je ňou najmladšia členka rodiny Kardashian - Jenner- Kylie Jenner.

Mohlo by vás zaujímať: Na začiatku ich odpisovali, teraz zbierajú cenu za cenou: Tieto hviezdy sú ukážkou, že keď sa nevzdáte, môže to vyjsť

Prvenstvo v tomto vyfúkla aj slávnej Kim, ktorá na svojej kariére skutočne tvrdo pracuje. No zdá sa, že mladá Kylie je predsa len lepšia. Magazín Forbes ju dokonca zaradil na prvé miesto rebríčka Celebrity 100, ktorý vzniká už od roku 1999. Predbehla tak hviezdy ako herca Dwayna Johnsona, futbalistu Messiho či ďalšieho rodinného príslušníka, manžela Kim Kanya Westa. Všetci spomínaní sú esami vo svojej branži a zarábajú skutočné astronomické honoráre. Lenže na Kylie jednoducho nemajú. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

 

Okrem toho Kylie dominuje aj ďalšiemu rebríčku. Najvplyvnejšie osobnosti podľa magazínu Times. Aj tam vedie bruneta, ktorá postavila svoj biznis na umelých perách. Mladá mamička tiež vedie rebríček Najvplyvnejších 30 celebrít pod 30 rokov. Dala by sa tak povedať, že ak je niekto, kto má skutočný vplyv na verejnosť, tak je to práve Kylie. 

Prečítaj si: Winnie Harlow rúca tradičné štandardy krásy, napriek tomu, že jej inakosť je neprehliadnuteľná

Aké je jej tajomstvo úspechu?

No kto čo i len trochu sleduje šoubiznisové dianie vie, že prvotná sláva tejto hviezdičky vzišla z reality šou Keeping Up With The Kardashian. A i keď prvotnou hviezdou bola Kim, Kylie ju za posledných 5 rokov v sláve dobehla a za posledný rok značne predbehla. Nie len plastickými úpravami. Predovšetkým svojim majetkom. Na prvý pohľad netalentovaná Jennerka predsa len na niečo talent má. Využila svoje meno na založenie beauty značky. Nič špecifické. No aj napriek tomu sa už v 20-tich rokoch stihla stať najmladšou miliardárkou. Beauty koncern Kylie Cosmetics je hlavným zdrojom jej príjmom a keďže jedinou vlastníčkou je ona, s nikým sa deliť nemusí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

Takže, nech už si myslíte o mladej brunetke čokoľvek, faktom je, že i odborníci na biznis sú považujú za tú najlepšiu. A v podstate je to hodné obdivu, nech za jej úspechom stojí čokoľvek. 

Neprehliadnite: Ženy, ktoré zmenili pohľad na svet modelingu: Niektorým pomohol aj hendikep, ktorý by iné odstavil

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

- Najčítanejšie -