Presunúť na hlavný obsah

Winnie Harlow rúca tradičné štandardy krásy, napriek tomu, že jej inakosť je neprehliadnuteľná

Zahraničné celebrity

Táto výnimočná žena v tom má jasno. Dokonalosť je len niečo neuchopiteľné, čo nemá hodnotu. Až keď to pochopíme, môžeme byť skutočne šťastné.

Svoju chybičku krásy povýšila na prednosť

Takmer všetky sa ju snažíme dosiahnuť. Chceme vyzerať, čo najlepšie, najpríťažlivejšie, najštíhlejšie. Snažíme sa neustále na niekoho podobať, niekomu sa priblížiť a dosiahnuť akýsi pomyselný cieľ. Hovoríme mu dokonalosť. No v prípade, že to nezmeníme, level šťastia dosiahneme naozaj ťažko. 

Prečítajte si: Zabudnutá princezná Margaret. Sestra kráľovnej Alžbety si každý deň dala vodku, zamiloval sa do nej aj Picasso

Svoje o tom vie aj tak trochu netypická kráska, Winnie Harlow. Žena, ktorej pokožku zdobia biele fľaky. A hoci ich roky nenávidela, zabezpečili jej cestu nahor a úspech o akom azda ani nesnívala. 

Kanadskú rodáčku Winnie Harlow, ktorá trpí autoimunitným ochorením kože od štyroch rokov, módny svet miluje. Áno aj napriek jej inakosti. Winnie je na  prvý pohľad iná a skutočne neprehliadnuteľná.  

V detstve si však kvôli tomu prežila hotové peklo. Prešla si šikanovanám, poniživaním aj posmeškami. Dokonca to vyvrcholilo ťažkými depresiami a myšlienkami o samovražde.

Keďže nevedela ako ďalej, z Kanady sa presťahovala do Kalifornie, s vidinou lepšej budúcnosti. Začala postovať svoje fotky na sociálnej sieti a všimla si ju samotná Tyra Banks. Pozvala ju na kasting do súťaže Amerika hľadá topmodelku. A aj keď nevyhrala, otvorilo jej to dvere do módneho biznisu a svetiel reflektorov.  

Neprehliadnite: Britney Spears prehrala súd o svoju svojprávnosť. Bez povolenia otca nemôže spravovať svoje financie, ale ani vyjsť z domu

V názoroch ostatných svoju krásu nenájdete

Práve odvtedy sa píše rozprávkový príbeh tejto nádhernej ženy s veľkou osobnosťou. "Pochopila som, že dokonalosť je len niečo neuchopiteľné, čo nemá hodnotu. Až keď to na to prídeme, môžeme byť skutočne šťastné," prezradila pre magazín People. 

Hoci má túto chybičku krásy, spolupracuje s renomovanými návrhármi, objavuje sa na titulkách najprestížnejších magazínov a stala sa múzou mnohých významných fotografov. 

„Viem, že v názoroch ostatných svoju krásu nenájdem. Som krásna, pretože to viem. Oslávte svoju jedinečnú krásu dnes a každý deň." Tak znie jej odkaz pre všetky ženy. Ona sama je dnes inou ženou. Sebavedomou a spokojnou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe