Presunúť na hlavný obsah

Bola skutočne zlou matkou? Britney Spears terorizovali paparazzi z celej Ameriky

Zahraničné celebrity

Jej sláva začala raketovou rýchlosťou a priniesla so sebou ťarchu, ktorej sa nedokázala zbaviť. Aj keď bola Britney spočiatku idolom, neskôr slúžila ako odstrašujúci príklad.

V čase, keď vydala pieseň Baby One More Time mala len 17 rokov a celý život pred sebou. Vtedy ešte Britney Spears nemohla tušiť, akú vlnu spustí. Okrem kariéry si vybudovala aj silnú fanúšikovskú základňu, ktorá doslova hltala informácie o nej. Média sa tak pochopiteľne bili o to, aby mali čo najexkluzívnejší obsah. Často dokonca neváhali prekročiť hranicu etiky a akejsi morálky. Okrem toho, že sa jej verejne pýtali na jej veľkosť podprsenky či sexuálny život, prahli aj za nečakanými gestami a momentami, ktoré získavali najmä prenásledovaním popovej speváčky. 

Písal sa rok 2004, keď Britney povedala prvýkrát áno svojmu priateľovi z detstva, Jasonovi Allenovi Alexandrovi. Manželstvo však trvalo len krátkych 55 hodín a následne bolo anulované. Speváčka to obhajovala tým, že spolu ako opití blbli a keďže sa nachádzali v Las Vegas, prišlo im to vtedy ako skvelý nápad. To ešte netušila, že o osem mesiacov si svadbu opäť zopakuje. 

Prečítajte si: Kelly z Beverly Hills onedlho oslávi 50 rokov. Jej predstaviteľka vyzerá stále neuveriteľne mlado

Muž, ktorý ju zlomil

Počas leta Britney oznámila, že stretla muža, do ktorého sa zamilovala. Jednalo sa o tanečníka Kevina Federlina, ktorý mal už v tom čase naštrbenú povesť. S pochopením sa speváčka nestretla - niet divu, tanečník bol v tom čase ženatý a mal dve deti. Kvôli Britney sa však rozviedol a ani nie polroka po zoznámení si dvojica spolu povedala áno. Hneď nasledoval ďalší šok, kedy blonďavá ikona vyhlásila, že si dáva od hudobného priemyslu pauzu. „Chcem byť mladá mamička, na budúci rok budem mať 23 a už chcem byť matkou,'' šokovala vyhlásením, a tak sa aj stalo. Za dve roky manželstva porodila Britney tanečníkovi dvoch synov, Seana a Jaydena.

Práve vtedy sa pre mladú mamičku začalo doslova peklo. Tým, že sa vo svete šoubiznisu objavovala len sporadicky, sa médiá zamerali na jej súkromný život. Podľa viacerých dokumentov bola Britney každý deň pod nátlakom zo strany paparazzov, ktorí ju prenasledovali z každej strany. Nielenže mapovali to, ako vyzerá a čo momentálne robí, no zároveň poukazovali na chyby, ktorých sa ako matka dopustila. Medzi najznámejšie patrí to, ako šoférovala s malým batoľaťom na kolenách, čo sa mohlo už pri menšej nehode skončiť katastrofou. 

Nátlak a psychické zrútenie

Aj keď Britney nebola stále ukážkovou mamou ako z učebnice, nepopierateľným faktom je, že stále chcela svojim synom len to najlepšie. „Moje deti sú pre mňa na prvom mieste a stále aj budú,'' prezradila v jednom zo svojich rozhovorov a dodala, že bude stále robiť všetko preto, aby sa mali čo najlepšie. Až teraz si spoločnosť uvedomuje, že aj keď speváčka urobila mnoho chýb, viac než kritika a ponižovanie, je pomocná ruka, ktorú jej v tom čase nikto nepodal.

Ako tínedžerka, ktorá nemala šancu vnímať bežný život bez záblesku reflektorov jednoducho niektoré veci nevedela. Oporou jej nebol ani Kevin, ktorý po dvoch deťoch už ako také skúsenosti mať mohol. Namiesto toho Britney sám obvinil z toho, že je zlou matkou a nie je spôsobilá na to, aby sa starala o ich deti. Súd mu to priznal a deti boli mame, ktorá ich miluje nadovšetko na svete, odobrané. Práve to bol dôvodod, prečo sa Britney zrútila a zaútočila na novinárov a následne si nechala vyholiť hlavu.

Momentálne trávi so svojimi synmi čas zriedkavo, nakoľko je stále ešte nesvojprávnou. V starostlivosti ich má už od roku 2007 ich otec, ktorý si vysúdil aj pomerne bohaté výživné. Sám však z obrovského majetku speváčky dostal skutočne len drobné - a to 300-tisíc dolárov. Svoje milióny si Britney totiž poistila predmanželskou zmluvou.

Neprehliadnite: Milovaná, aj nenávidená. Hailey Bieber otvorene o tom, čo so sebou prináša sláva

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe