Presunúť na hlavný obsah

Rozmaznané dievčatko? Priateľka Brooklyna Beckhama zhodila pestúnku zo schodov

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že funguje v šoubiznisovom svete, vyhľadávanou sa stala až po tom, čo sa stala partnerkou syna zo známej rodiny Beckhamovcov.

Herečka, ktorá si zahrala zatiaľ najmä v béčkových filmoch, nepochádza zo žiadnych skromných pomerov, práve naopak. Je dcérou modelky a bilionára z New Yorku Nelsona Peltza. Od skorého veku tak dostala to, čo si žiadala, vrátane plastických operácií, ktoré jemne pozmenili jej výzor. To všetko preto, aby čo najviac zapadla do sveta, v ktorom túžila už od detstva byť.

Aj vďaka rodičom sa stretávala s vplyvnými ľuďmi. Dcéra modelky Claudie Heffner sa vo vodách šoubiznisu ocitla už ako 12-ročné dievča. Vo svojich 26 rokoch má za sebou vzťah s Justinom Bieberom či bratom slávnych modeliek Gigi a Belly, Anwarom Hadidom. Momentálne sa po jej boku nachádza ďalší známy muž - najstarší syn Beckhamovcov, Brooklyn. Práve vďaka slávnej rodine Beckhamových, ktorá ma vo svete šoubiznisu silné meno, sa jej podarilo získať pozornosť aj médií, ktorých si ako herečka príliš neužila. Spokojná je aj Victoria Beckham. „S Davidom sú šťastní, že si ich syn konečne našiel dievča, ktoré neťaží z jeho slávy a nechce jeho peniaze,'' vyjadril sa zdroj z okolia slávnej rodiny.

Prečítajte si: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

Pokrytecká?

Dnes je o Nicole známe, že sa okrem herectva venuje aj rôznym iným aktivitám. Na sociálnych sieťach rada zdieľa snímky zo starými ľuďmi, ktorí su podľa jej slov jej srdcovkou. Po tom, ako si ju vybral Vogue do jednej zo svojej rubrík, sa však strhla kritika. Aj keď sa herečka prezentuje ako ľudomilka, faktom je, že taká rozhodne počas dospievania nebola. Svojim opatrovateľkám ubližovala jedna radosť - a to nielen psychicky, ale aj fyzicky.

Nakoľko je rodina Peltzových skutočne veľkolepá, nie je žiadnym tajomstvom, že Nicole vyrastala v hotovom kráľovstve. Dom, kde spolu s rodičmi žila, mal 27 miestností, a tak si vyťažení rodičia najali pestúnku. A nie jednu. V sídle, ktorý sa neskôr začal nazývať hororovým, sa spustilo hotové peklo. Nicole totiž väčšina pestúnok nevyhovovala. 

„Stále sa im vyhrážala s tým, že ak neurobia to, čo ona chce, nechá ich okamžite vyhodiť,'' prezradil zdroj z okolia rodiny, ktorý priznal, že takéto správanie nie je pre Peltzových netypické. Škandálom však bolo, keď Nicola v zápale hnevu zhodila svoju opatrovateľku zo schodov. Dôvodom bolo to, čo herečku vytočilo stáel najviac - jednoducho jej nevyhovela v jej požiadavkách. Rodičia sa vtedy pochopiteľne postavili na stranu svojej dcéry, aj keď opatrovateľka skončila v rukách lekárov.

Aká matka, taká Nicola

Aby toho nebolo málo, podobné správanie sa ukázalo aj u jej mamy, dnes už 65-ročnej modelky. Tá si potrpí na čistotu a je obrovským pedantom. „Jedným z najhorších manierov bolo, keď zavolala slúžku, aby utrela záchodovú dosku, nakoľko tam boli kvapky moču. Po tom, čo to urobila, ju zavolala opäť, aby urobila to isté - aj keď doska bola čistá. Následne to zopakovala zasa a potom ešte raz. Vraj preto, aby mala šťastie,'' dodáva ďalej zdroj, ktorý dodal, že u Peltzových sa každý deň mihajú nové tváre. Nikto pre rodinu totiž nevydrží pracovať veľmi dlho.

Neprehliadnite: Preslávil ju vzťah? Bývalá priateľka Brooklyna Beckhama žnie jeden úspech za druhým

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe