Presunúť na hlavný obsah

Prenasledoval ju, ona si ho však aj tak zobrala za muža. Kontroverzné manželstvo známej dvojice sa dočká filmovej podoby

Zahraničné celebrity

Milovali sa úprimne, bez zábran, šialene. Nespútaná láska, ktorou sa nechali unášať, nakoniec Pamelu Anderson a Tommyho Leea zničila.

Blonďavá herečka Pamela Anderson sa s hudobníkom Tommym Leeom zoznámila na novoročnej párty v roku 1994. Už ich zoznámenie bolo mimoriadne netypické, nakoľko sa slávny bubeník k príťažlivej herečke vybral len tak - a olízal jej jazykom tvár. „Podišiel ku mne, schmatol ma a olízal. Pomyslela som si, že je cool, priateľský, príťažlivý muž. A tak som mu dala svoje telefónne číslo,'' priznala Pamela v jednom zo svojich starších rozhovorov z roku 1995.

Keď sa dvojici podarilo spojiť, herečka svojmu nápadníkovi oznámila, že sa vyberá na pár dní do Mexika kvôli svojej práci. „To akože ideš bezo mňa?'' opýtal sa jej na to a ona ho prosila, aby za ňou nešiel. Predsa - takmer vôbec sa nepoznali, okrem niekoľkých telefonátov a jedného stretnutia, ktoré prebehlo mimoriadne zvláštnym spôsobom. Tommy nečakane zrušil hovor a ešte nečakanejšie sa objavil v Mexiku, kde na svoju lásku netrpezlivo čakal. Neváhal si preto zistiť presnú adresu, kde sa bude Pamela nachádzať, aby ju nečakane prekvapil. Toto sledovanie vyvrcholilo ďalším nečakaným záverom. O štyri dni na to sa dvojica zosobášila a povedala si svoje áno na pláži. Pamelina rodina sa o tomto významnom miľníku dozvedela až z médií. 

Prečítajte si: Bola skutočne zlou matkou? Britney Spears terorizovali paparazzi z celej Ameriky

Netradičné vyznania lásky

Dvojica odmietala nosiť šperky, a tak sa rozhodla pre iné doplnky. „Nemám rada šperky. Veľkosť diamantu je skutočne iba o mužskom egu zobrazenom v tak malej veci. Myslím si, že diamanty majú priamu úmernosť s veľkosťou mužského penisu,'' prezradila v rozhovore Pamela na margo svojho nového tetovania - mena Tommyho na svojom prste. Pamelino meno si dal vytetovať aj hudobník a to rovno na dvoch miestach. Na svojom prste a na svojom pohlavnom úde. 

Ich intímny život sa stal verejným v momente, keď uniklo domáce sex video, ktoré spolu dvojica natočila. Obidvaja boli napriek svojej otvorenosti a intímnosti vykoľajení natoľko, že sa ich vzťah začal rúcať. Nepomáhali tomu ani dvaja malí synovia, práve naopak - podľa Tommyho všetko zhoršovali. „Možno ak by som sa stal jej tretím synom, mal by som od nej konečne dostatok pozornosti,'' rozprával médiám hudobník otvorene s tým, že na pozornosť, aká sa dostáva jeho vlastnej krvi, jednoducho žiarli. 

Práve v tomto období tak začal viac piť, čo viedlo k väčšej agresii, kedy fyzicky napádal svoju manželku - a to priamo pred očami svojich malých synov. Za jeden z útokov ho dokonca polícia poslala na polroka za mreže. Táto kontroverzná lovestory neutícha ani po rokoch, kedy dvojica na seba vyťahuje opäť nové veci. Možno aj to je dôvod, prečo sa dočkajú filmového spracovania. Zatiaľ je isté len to, že Pamelu v skutočnosťou inšpirovanom filme bude hrať herečka Lily James.

Neprehliadnite: Musela mu sľúbiť, že nikdy nepriberie. Melania získala manželstvom s Donaldom Trumpom bohatstvo, ocitla sa však v pekle

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe