Presunúť na hlavný obsah

Gény nezaprú. Seriálová Carol z Krok za krokom ukázala svoju nádhernú vnučku

Zahraničné celebrity

Herečka Suzanne Somers, ktorá o chvíľu oslávi 75 rokov, je známa ako energická bomba. Rozhodne ju nemožno zaradiť medzi klasické babičky, ktoré svojím vnúčatkám vypekajú.

Už od vysielania prvého dielu sa známa šou Krok za krokom stala okamžitým hitom. Pohľad na netradičnú, no napriek tomu milujúcu rodinu, je pútavým aj 30 rokov po natáčaní. Ikonické postavy tak nepozná len staršia, ale aj mladšia generácia, ktorá si život Foster Lambertových rýchlo obľúbila. Svedčí o tom najmä fakt, že seriál stále púta pozornosť a je vysielaný nielen na Slovensku, ale aj v zahraničných krajinách. Nadčasová klasika tak rozhodne na rozdiel od iných produktov z dielne Hollywoodu neupadla prachom. 

Na rozdiel od seriálu sa na výslní neudržali samotní herci. Zatiaľ čo z Daeny je v skutočnosti právnička, pohodový Couďák sa zmenil na grobianta, ktorý ešte ku koncu natáčania napadol svoju vlastnú manželku. Zo šou tak dostal okamžitý vyhadzov a zamestnal sa v úplne rozdielnom odvetví - a to v stavebníctve. Dnes je z neho síce kopa svalov, no milý, charizmatický výraz je už dávno minulosť. Za zmienku stojí ešte predstaviteľka Al Lambertovej, herečka Christine Lakin. Tá je dnes dvojnásobnou mamičkou a venuje sa primárne svojej rodine. 

Prečítajte si: Ich život poznačila herecká kariéra: Sestry Olsenové prezradili tienistú stránku popularity

Neutíchajúca sláva

Len jedinej predstaviteľke sa podarilo zniesť a udržať vlnu popularity - a to seriálovej Carol, herečke Suzanne Somers. Tá sa síce po účinkovaní v seriáloch objavila len v malých rolách, no začala sa venovať vlastnému biznisu - a to podcastom či vydávaniu kníh, v ktorých prezrádza svoje zdroje mladosti. Aj keď má za sebou niekoľko estetických zákrokov, ktoré jej k odstráneniu niektorých vrások dopomohli, faktom je, že je totiž energickou bombou. Dnes má 74 rokov, no napriek tomu sa aktívne venuje športu a jej vitálnosť by jej veru mohli závidieť aj o polovicu mladšie. 

Napriek svojmu vlastnému pocitu však prírodu neoklame a faktom je, že Suzanne je už babičkou. Vzhľadom na to, že je jej vnučka už dospelá, je tiež pravdepodobné, že sa herečka čoskoro stane prababičkou. Na tento titul sa však rozhodne necítiti a dokonca sa nehanbí obliecť si to isté, čo jej vnučka. „Neplánovala som sa obliecť rovnako ako moja babka, keď som si vyberala džínové šortky zo skrine,'' napísala k fotografii Camelia, vnučka herečky. 

Napriek tomu, že je medzi ženami vyše 50-ročný rozdiel, zdá sa, že sú si skutočne podobné. Ak nie výzorovo, minimálne povahou. Medzi sebou majú totiž priateľský vzťah. „Som iný typ starej mamy, ako by sa očakávalo,'' otvorene priznala Suzanne a je jasné, že sa Camelia o svoju babičku nemusí starať ale naopak - žije s ňou mimoriadne aktívny život. Vnučka je pravidelnou súčasťou jej podcastov a vysielaní, a tak sa zdá, že možno pôjde v rodinných šľapajách. Koniec koncov si úlohu modelky už vyskúšala.

Neprehliadnite: Kelly z Beverly Hills onedlho oslávi 50 rokov. Jej predstaviteľka vyzerá stále neuveriteľne mlado

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe