Presunúť na hlavný obsah

Louis Vuitton si vybral za tvár prvýkrát Mexičanku. Tá však kedysi vyzerala úplne inak

Lifestyle

Je mladá, nádherná, úspešná a.. totálne iná. Herečka Eiza Gonzáles síce nepochybne patrí medzi najkrajšie herečky sveta, no jej fotografie pred slávou vytvárajú mnohé otázky.

Krásna Mexičanka na svojej kariére makala už od skorého detstva. Zatiaľ čo si jej rovesníci užívali v skutku bezstarostné detstvo, ona navštevovala dve základné školy naraz. Cieľom bolo nielen vzdelanie, ale aj zlepšenie sa v anglickom jazyku. Keď mala 12 rokov, zasiahla ju však mimoriadne smutná správa -a  to, že jej otec zahynul pri nešťastnej autonehode. Eiza po rokoch priznala, že na túto udalosť nevedela reagovať a trvalo jej hodnú chvíľu, kým ju vôbec spracovala. 

„Trvalo mi dlhý čas, kým som si priznala, že som jedenie nemala pod kontrolou kvôli depresii, ktorá nastala po smrti môjho otca. Až po piatich rokoch sa mi podarilo výjsť z depresie a začať sa zdravo stravovať,'' priznala ešte pred pár rokmi na sociálnej sieti s tým, že aj keď je dnes so svojím vzhľadom spokojná, nie vždy to tak bolo. To bol nepochybne jeden z hlavných impulzov, prečo sa rozhodla pre plastické operácie, ktoré zmenili jej vzhľad na nepoznanie. 

Prečítajte si: Žena by sa mala prijať taká, aká je: Sara Sampaio je na svoje odlišnosti pyšná

Kráľovná plastických operácií

Eiza sa na televíznych obrazovkách objavila už ako 16-ročná. Slávna však bola najmä v Mexiku, kde sa jej dostalo cti hrať v tých najpopulárnejších telenovelách. Kvôli mladistvému vzhľadu si zahrala aj oveľa mladšie postavy, čo jej nepochybne prinieslo popularitu aj v nižších vekových kategóriách. 

Prvá plastická operácia, ktorú podstúpila, sa konala ešte v čase, keď mala Eiza 21 rokov. Otvorene priznala, že sa jednalo o korekciu nosa, s ktorým nebola spokojná. K tomuto zákroku však čochvíľa začali pribúdať ďalšie - až si herečká vyslúžila vo svojej rodnej vlasti prívlastky ako kráľovná plastických operácií či závislačka na plastických operáciách. Samotná Eiza sa k týmto komentárom nevyjadruje - koniec koncom Mexiko už opustila a snaží sa preraziť v Spojených štátoch. 

Napriek tomu, že vo filmoch sa objavuje len zriedka, účel sa jej nepochybne podarilo splniť. Stala sa totiž prvou Mexičankou, ktorá sa objavila v najnovšej kampani Louisa Vuittona. A to je obrovský úspech, vďaka ktorému sa stala o čosi slávnejšou. 

Neprehliadnite: Predtým, než sa stala modelkou, vyzerala inak. Candice Swanepoel čelí veľkej kritike

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe