Presunúť na hlavný obsah

Mať vzťah so sebou je dôležitejšie, než byť s niekým nasilu. Speváčka Selena Gomez o tom, prečo je sama

Zahraničné celebrity

Pred kamerami sa objavila už ako malé dieťa a od toho dňa si drží status jednej z najobľúbenejších celebrít. Napriek tomu je však krásna speváčka bez partnera - a vôbec jej to nevadí, práve naopak.

Speváčka Selena Gomez sa na šoubiznisovej scéne objavila zo srdcervúcim príbehom. Na rozdiel od svojich hereckých či speváckych kolegov sa ona narodila do rodiny, ktorá veľa nemala - a ktorá vznikla v pomerne mladom veku. Jej mama mala len 16 rokov, keď ju priviedla na svet. Napriek tomu bola Selena hotovým pokladom a aj keď manželstvo jej rodičov nevydržalo, stále našla oporu v obidvoch. Ako 10-ročnej jej rodičia dovolili ísť na kasting do detskej šou, čo jej kompletne zmenilo život.

Už ako 15-ročná získala Selena hlavnú rolu v seriáli Kúzelníci z Waverly Place, čo jej prinieslo okamžitý úspech. Práve tam začala rozbiehať svoju hudobnú kariéru a svetu ukázala, že je viac než len pekná herečka. Ako jednej z mála celebrít sa jej podarilo zbaviť nálepky detskej celebrity bez akejkoľvek šokujúcej zmeny. Nechcene na seba však začala upozorňovať svojím vzťahom. Prvým mužom, ktorý sa po jej boku ukazoval, bol spevák Justin Bieber, ktorý si v danom období užíval obrovskú pozornosť ženského publika. 

Mohlo by vás zaujímať: Mohol mať akúkoľvek modelku, on si vybral právničku. Kto je Amal Clooney, manželka známeho sexsymbola?

Vzťahy bez perspektívy 

Dvojica sa spolu ťahala dlhých sedem rokov, počas ktorých sa schádzali a rozchádzali. Pomedzi to sa stretávali aj s inými ľuďmi, konkrétne Selena so spevákom The Weeknd, ktorý kedysi randil aj s topmodelkou Bellou Hadid. Definitívna bodka za vzťahom padla, keď si v čase, keď si Selena prechádzala liečbou, za ňu našiel Justin náhradu až príliš rýchlo. Už po dvoch mesiacoch povedal áno svojej dlhoročnej priateľke modelke Hailey Baldwin

Fanúšikovia tak netrpezlivo čakali, kto sa po boku krásnej speváčky a herečky objaví tentokrát. Zdá sa, že sa však ešte načakajú, nakoľko sa Selena na vzťah necíti. Toho pravého totiž nenašla. „Cez karanténu je to ťažšie... inak je zaujímavé, že to hovorím takto, nakoľko to, že chcem partnera, až tak vážne nemyslím. S chlapmi je veľa práce,'' prezradila v backstage videu z natáčania svojho klipu. „Každý z mojich expriateľov si myslí, že som šialená,'' zasmiala sa Selena.

 

Sústredí sa na to, čo má 

Napriek žartu o tom, že jej svadba nikdy neprebehne, to v skutočnosti cíti inak. Pre magazín Elle to prezradil blízky zdroj z jej okolia, ktorý poukazuje na jej citlivú, romantickú dušu. „Selena veľmi dbá na tradície a priala by si, aby jedného dňa našla svoju spriaznenú dušu, mala svadbu a vlastnú rodinu,'' uviedol zdroj pre magazín a dodal, že akékoľvek hľadanie odmieta síliť. Koniec koncov len tohto roku oslávi 29 rokov a čas tak nepochybne ešte má. 

„Nehľadá nič a ani sa nič nesnaží uponáhľať. Jej prioritou je jej vlastné zdravie, kariéra, ale aj práca pre charitu. Na svojom psychickom zdraví pracovala usilovne dlhé roky a vie, že na to, aby bola vo vzťahu, potrebuje byť kompletne v poriadku.''

Neprehliadnite: Najsexi spevák planéty? Justina milovali tie najkrajšie ženy sveta, on má však oči už len pre jedinú

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe