Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Porovnávanie s mamou je niečo, čo mi roky ubližuje: Kaia Gerber prezradila, prečo chce byť iná ako jej mama

Zahraničné celebrity

Aké je to vyrastať v tieni slávnych rodičov? Kaia Gerber, dcéra Cindy Crawford prezradila aké je to náročné a čím všetkým si kvôli tomu prešla.

Vyrastať v tieni slávnych rodičov nie je to, po čom človek túži

Aj keď Cindy Crawford stále patrí medzi žiadané topmodelky, jej dcéra Kaia je tou, ktorá aktuálne v záujme najvyšších predstaviteľov módy vedie prím. Štíhla kráska je vernou kópiou svojej mamy a jednoznačne patrí medzi modelingovú špičku. A dostala sa tam skutočne v extrémne krátkom čase.

Kaia je veľká profesionálka a naozaj pracuje na svojom osobnostnom raste. Objavila sa na obálkach Vogue, či Glamour a to bol len začiatok. Okrem modelingu sa venuje aj samotnej tvorbe. Svoju prvú kolekciu navrhla rovno Karlom Lagerfeldom, pre ktorého bola múzou.

Gény sa skrátka nezaprú. Keď ju však ešte v jej 16 Karlie Kloss nazvala Mini Cindy, Kaia otvorene prehovorila o tom, aké je to náročné vyrastať v tieni slávnych rodičov. 

"Moja mama bola vždy pre mňa veľkým vzorom a máme naozaj pekný vzťah. Keď som bola malé dievčatko, nikdy som vlastne netúžila byť modelkou. Na mame som videla, čo všetko musí tomuto svetu podriaďovať. A hovorila som si, že toto nikdy nebudem chcieť. No ako som rástla, tento svet ma tak nejako prirodzene pohltil. Dokonca mama sama chcela aby som sa čo najdlhšie držala v úzadí. "

Mohlo by vás zaujímať: Otvorená spoveď Meghan a Harryho o živote v monarchii: Po rokoch odkryli tabu, o ktorom sa často hovorilo

"Dobre vedela, čo robí. Lebo nech sa akokoľvek snažíte, vždy vás budú s matkou, ktorej hviezda doteraz žiari porovnávať. V tom ako sa správate, ako reagujete, ako vyzeráte. Otvorene priznávam, že nie vždy je to najľahšie. Mala som v tomto smere veľa slabých chvíľ. Mnohokrát sa zamýšľam nad tým, prečo nemôžem byť len obyčajná Kaia, ale musím mať nálepku Mini Cindy," prezradila pre Glamour.​

Kariérne sa jej naozaj darí, hoci si prešla aj náročnejším obdobím

Značky Raf Simons, Prada, LV, Burberry, Calvin Klein, Chanel, či Fendi sa doslova predbiehali v tom, aby Kaia predvádzala ich kolekcie. Po mame zdedila krásne vlasy, pôvabný úsmev, ktorým dokáže všetkých v sekunde odrovnať a prirodzenú charizmu. Ona sama sa však takto vôbec nevidí a dokonca vedľa mamy nerada pózuje a robí to len ak skutočne musí. 

"Nerada sa s ňou fotím, pretože je neskutočne nádherná. Vyzerá, že vôbec nestarne a to sa mi zdá celkom nespravodlivé. Je úplne neskutočná a inšpiratívna vo všetkých smeroch." 

VIDEO: Sláva je niečo, čo Kaiu sprevádza od detstva, preto sa snaží si súkromie aspoň trochu chrániť

"Chcem aby ma ľudia vnímali takú aká som, nie ako len malú kópiu mojej mamy. Snažím sa, pracujem na sebe, som sama sebou, ale mám pocit, že tej nálepky sa nikdy nezbavím. V podstate, ale nechápem prečo. Veľmi s tým bojujem a nemám problém to priznať."

Byť dcérou ženy, ktorá patrí medzi najúspešnejšie modelky 90. rokov, skrátka nie je úplne najľahšie. Hoci to tak na prvý pohľad môže pôsobiť.

Prečítajte si: S pocitom samoty a s agóniou neistoty je najlepšie bojovať. Meghan Markle priznala, že v aktuálnej dobe si tým tiež prešla

- Najčítanejšie -