Presunúť na hlavný obsah

Jej pleť prešla ťažším obdobím, no podarilo sa jej dať ju dokopy: Kaia Gerber prezradila, ako prevychovať svoju pleť

Zahraničné celebrity

Dcéra úspešnej topmodelky Cindy Crawford ide v stopách svojej nádhernej mamy a je mimoriadne žiadaná. My sa veru ani nedivíme. No nie vždy bola sama so sebou spokojná. Prezradila, ako svoj najväčší nedostatok - pleť, dala do ideálnej kondície.

Je krásna po mame, mimoriadne úspešná a v modelingu sa stala v priebehu krátkeho času, skutočnou hviezdou. A nie je to zvučným menom mamy. Kaia je veľká profesionálka a naozaj pracuje na svojom osobnostnom raste. V každej jednej oblasti. Hoci má dnes bezchybnú pleť, nebolo to pre ňu samozrejmosťou.

Dôležité je zaujímať sa o telo komplexne

Krásna modelka nedá na rituály dopustiť. Tie sú pre ňu nesmierne dôležité. Ráno začína pohárom horúcej vody, do ktorej pridá citrón, majoránku, chilli a štipku korenia. Následne si zacvičí krátku zostavu z jógy a dopraje si skutočne bohaté raňajky. 

Podľa Kaii je veľmi podstatná strava. Tá na pleť a jej kvalitu vplýva vo všetkých ohľadoch. Preto sa naozaj dôkladne zamýšľa nad tým, čo si dá na tanier. Vie, že jej robia problém sladkosti a všeobecne cukor.

Prečítajte si: Po sexi plavčíčke už ani stopa. Caroline z Pobrežnej hliadky by ste dnes nespoznali

"Mala som naozaj hroznú pleť. Podpísalo sa na nej najmä to, že som mohla jesť naozaj čokoľvek a na mojej váhe to nebolo vidno. Len na tvári v značnej miere. Preto som sa začala hlbšie zaujímať o jedálniček a aj samotnú starostlivosť. Dnes viem, že menej je viac platí aj vrámci beauty rutiny. Dôležité je zaujímať sa o telo komplexne a na tom stavať ostatné," prezradila pre americký Vogue.

Absolútne sa teda vyhýba sacharidom, dokonca aj zdravým tukom. Dopraje si všetko v čo najprirodzenejšiej forme, ideálne bez tepelných úprav. Napríklad na studené zeleninové polievky nedá dopustiť.

Prečítajte si: Skutočnosť má od Instagramu ďaleko. Jedna z najznámejších influenceriek zavádza dokonalou postavou, realita je však iná

Čo sa týka kozmetiky, nečakajte žiadne drahé krémiky a produkty top značiek. Nedá dopustiť ako množstvo jej kolegýň na kokosový olej. Len musí byť kvalitný. Ráno ho používa namiesto denného krému, večer si ho aplikuje ako podklad pod nočný kréma a dokonca sa pomocou neho v kombinácii s vodou aj odličuje.

Jej tajným trikom je maska z kokosového oleja, lyžičky medu a žĺtka z vajíčka. Tú používa aspoň raz týždenne a funguje údajne perfektne. Vyčistí, osvieži a zregeneruje. 

Maska na pleť podľa Kaii Gerber: 

  • kokosový olej
  • lyžička medu 
  • žĺtko z vajíčka

​Všetko zmiešate, nanesiete na pokožku a necháte pôsobiť 25 minút

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe