Presunúť na hlavný obsah

Skutočnosť má od Instagramu ďaleko. Jedna z najznámejších influenceriek zavádza dokonalou postavou, realita je však iná

Zahraničné celebrity

Modelka Alexis Ren nie je pre užívateľov sociálnych sietí žiadnou neznámou. K dnešnému dňu ju sleduje viac než 14 miliónov ľudí a väčšina z nich naivne verí, že to, čo prezentuje na Instagrame, je skutočný.

Alexis Ren začala svoju kariéru na sociálnych sieťach. Po tom, čo jej v 17-tich rokoch zomrela mama, vycestovala do Austrálie, aby začala kariéru modelky. Práve tam sa spoznala s Jayom Alvarezom, populárnym influencerom, s ktorým spolu začala cestovať. Ich vzťah sa stal populárnym na sociálnych sieťach najmä vďaka idylickým záberom, ktoré si obleteli azda celý svet. Alexis pribudlo na Instagrame niekoľko miliónov followerov, najmä vďaka odvážnym, polonahým záberom, ktoré rada zverejňovala. Práve kvôli erotickým a mierne nevhodným fotografiám sa jej začali hrnúť ponuky na reklamné spolupráce a stala sa z nej fulltime instagramová modelka. Jednou z výhod, ktorú získala je nepochybne to, že zarába obrovské sumy peňazí za to, že pridá svoju fotku na internet.

Ak by ste čakali, že po rozpade vzťahu sa na americkú modelku zabudne, ste na omyle. Napriek tomu, že sa s ňou Jay rozišiel, Alexis sa pomaly začali otvárať dvere do šoubiznisového sveta. Nepochybne to bolo aj vďaka dojemnému príbehu s mamou, ktorá jej zomrela na rakovinu. Mladá modelka totiž priznala, že rozhodnutie byť vo vzťahu s Alvarezom nebol príliš uvážené - čo samozrejme rozpútalo mediálny ošiaľ. „Snažila som sa nahradiť mamu inou osobou, čo ale evidentne nefungovalo, najmä ak ste mladý a vložíte svoju vieru do osoby, ktorá má iný zámer," prezradila médiám. 

Prečítajte si: Emily Ratajkowski prekvapuje: Obvinila fotografa z obťažovania, sama sa však prezentuje na sociálnych sieťach nahotou

Instagramový klam

Dnes má 24 rokov a napriek tomu, že jej povolanie nie je typické, már rozprávkový majetok a ľudia po celom svete ju obdivujú. Dôkazom toho je aj, že ju zavolali do obľúbenej americkej šou Dancing with the Stars, kde účinkovala aj Kim Kardashian či herečka Jennifer Grey. Onedlho sa Alexis objavila po boku ďalšieho populárneho muža, tentokrát však herca Noaha Contineoa. Tento vzťah vydržal len niekoľko mesiacov a zdá sa, že modelka je opäť sama. Na pozornosť zo strany mužského publika sa však nemôže sťažovať, práve naopak - v odvážnych záberoch pokračuje a o záujem opačného pohlavia rozhodne nemá núdzu. 

Pravdou však je, že aj Alexis klame na sociálnych sieťach jedna radosť. Aj keď sa v skutočnosti môže pýšiť vďaka vytrvalému cvičeniu ukážkovou postvou, zrejme jej to nestačí a na sociálnych sieťach si rada uberá centimetre z pása a naopak pridáva na iných partiách. Je však mimoriadne smutné, že to bola práve ona, ktorá kedysi bojovala s anorexiou a zdieľala dôležité odkazy na to, aby sa ľudia milovali takí, akí sú... nuž, sláva a peniaze ľudí dokážu zmeniť.

Neprehliadnite: Na Instagrame kráska, v skutočnosti však vyzerá inak. Pozrite sa, ako klame bývalka Brooklyna Beckhama na fotkách

- Najčítanejšie -