Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Heidy Klum sa objavila na titulke časopisu. Jej krása vám vyrazí dych

Krása

Jablko nepadá ďaleko od stromu. Dôkazom toho je aj najstaršia dcéra jednej z najúspešnejších modeliek sveta, Heidi Klum. Len 16-ročná Leni vstúpila do modelingového sveta naozaj impozantným spôsobom.

To, že najstaršia dcéra nemeckej topmodelky, ovplýva rovnakou krásou ako jej slávna mama, si médiá všimli už v jej útlom veku. Blonďavé vlasy, výrazné oči a pekne tvarované, plné pery zaujali mnohých a azda nikto nepochyboval o tom, že mladá Helene má taktiež potenciál stať sa úspešnou modelkou. Na rozdiel od iných slávnych detí sa však Leni, ako ju familiárne rodina a známi nazývajú, žiť v čo najväčšom ústraní - a aj na sociálne siete pridáva veci len sporadicky. 

Modelkou chcela byť už dlho

Helene Boshoven Samuel sa narodila modelke v čase, keď mala 31 rokov. Jej otcom je vplyvný, dnes už 70-ročný taliansky multimilionár Flavio Briatore. Napriek sláve sa však rodičia snažili, aby ich dcéra vyrastala v čo najbežnejšom prostredí, a tak okrem toho, že chodila do bežnej školy, viedla bežný život a na spoločenské podujatia ju rodičia brali len sporadicky. Namiesto toho sa napríklad vo voľnom čase venovala umeniu, konkrétne maľbe. 

Tento mesiac sa však objavila na titulke prestížneho magazínu Vogue. Nemecké vydanie časopisu zožalo obrovský úspech - Heidi totiž svojej dcére prvýkrát dovolila, aby vystupovala pod svojím menom a začala pracovať na svojej kariére. „Šestnásť je dobrý vek začať s modelingom. Máte povolené šoférovať auto, môžete mať oficiálny instagramový účet a ukazvoať svoju tvár. A mať povolené začínať s tým, že ste na titulke Vogue, to je privilégium,'' prezradila nemeckému magazínu Heidi. Samotná Leni priznala, že ju tento svet priťahoval už dlho. „Bolo len otázkou času, kedy sa stanem modelkou ako mama,'' vyjadrila sa začínajúca hviezda.

„Prvá modelingová ponuka prišla, keď som mala 12 alebo 13 rokov, od značky, ktorú som rada nosila. V tom čase som prosíkala mamu, no bez šance. Teraz rozumiem, že by to bolo príliš skoro,'' dodala Leni.

Slávu ma istú 

Už krátko po tom, ako vyšla nová titulka, sa okolo mladej Leni spustil hotový ošiaľ. Nielenže jej na sociálnych sieťach pribudlo niekoľko desaťtisíce fanúšikov, mladú tínedžerku okamžite overil oficiálnym účtom aj Instagram - presne tak, ako to v rozhovore spomínala Heidi. Nehovoriac o tom, že o blonďavú krásku sa nepochybne fotografi a známe značky ešte len budú trhať, nakoľko je meno Klum v modelingovom svete známkou prestíže. 

Na videách, ktoré zverejnil samotný magazín, ale aj modelka, je jasné, že Leni je prirodzený talent. Pri fotení pôsobí sebavedomo, akoby pred objektívom stála dlhé roky. „Občas ju brávam na scénu, kde sa učí nielen odo mňa, ale aj od ľudí, ktorí tam fungujú. Chce jednoducho robiť to, čo ja,'' objasnila jej schopnosti Heidi. A my už teraz vieme, že takto o pár rokov bude minimálne tak úspešná, ako Kaia Gerber, dcéra ďalšej supermodelky.

- Najčítanejšie -