Presunúť na hlavný obsah

Len ak sa zmierite vnútorne sama so sebou, dokážete byť štastná: Carla Bruni tvrdí, že v živote treba nájsť osobný balance

Zahraničné celebrity

Carla Bruni-Sarkozy je žena, ktorá má toho za sebou naozaj veľa. Roky skúseností a odriekania ju však naučili, čo je v živote podstatné.

 

Nikdy nepochybujte o svojich rozhodnutiach a sama o sebe

V jej živote zohrali významnú úlohu mnohí muži, medzi nimi Mick Jagger, herec Kevin Costner, magnát Donald Trump, či spisovateľ  Jean-Paulom Entovenom, ktorému porodila syna. Ich vzťah však nemal dlhú trvácnosť, keďže ich spájal len syn.

Neprehliadnite: Najväčšiu premenu roka podstúpila táto celebrita: Na foto PRED a PO sa už vôbec nepodobá, kam až je ochotná zájsť?

V roku 2007 sa stretla na večierku s Nicolasom Sarkozym a jej život sa zmenil od základov. Vzali sa, narodila sa im dcérka a ona sa prioritne začala venovať charitatívnej a tvorivej oblasti. Vo funkcii prvej dámy pôsobila až do ukončenia prezidentského mandátu v roku 2012. Odvtedy sa venuje charitatívnym a tvorivým aktivitám. 

"Roky som žila obklopená intrigami, žiarou reflektorov a každý môj krok bol rozoberaný z každej jednej strany. Snažila som sa všetko robiť tak, aby som vyhovela ostatným. Najmä okoliu, no zabúdala som sama na seba," prezradila pre The Times.

"Až keď som pochopila, že musím robiť veci tak ako ich cítim, dokázala som nájsť vnútorný balance. Preto nikdy nepochybujte o svojich rozhodnutiach a o tom, že veci, ktoré robíte, robíte najlepšie ako viete. Mne to síce trvalo, no dokázala som to. A preto viem, že to dokáže každá jedna žena."

Čítajte: Spoznávate na fotografii známu celebritu? V 70-tke popiera zákony prírody, vyzerá rovnako ako pred 40 rokmi

- Najčítanejšie -