Presunúť na hlavný obsah

S pocitom samoty a agóniou neistoty je najlepšie bojovať. Meghan Markle priznala, že v aktuálnej dobe si tým tiež prešla

Zahraničné celebrity

Súčasná situácia sa každého z nás, chtiac či nechtiac, dotýka. Sympatická Meghan Markle priznala, že pocity úzkosti a strachu, sprevádzali aj ju. Prezradila však jednoduchý návod ako s tým bojovať.

 

Osamelosť je zlá - banálne tvrdenie, ktoré naberá na konkrétnosti a význame v dnešných časoch

Sympatická Meghan Markle, bola v každej svojej životnej fáze tak trochu rebelka. Predsa len, vziať si princa a napokon sa vzdať statusu člena kráľovskej rodiny, chce nielen osobné dôvody a preferencie, ale aj guráž. Navyše, človek musí rátať s tým, že nie každý to pochopí. To sa týka samotných rodinných príslušníkov, monarchie, ale aj bežných ľudí

"Vedela som, že sa o tom bude veľa písať a hovoriť. No naša túžba byť nezávislými, bola omnoho silnejšia. Robili sme to pre nás, pre nášho syna. A vzhľadom aj na aktuálnu situáciu vo svete, som presvedčená, že lepšie rozhodnutie sme nemohli urobiť. Samozrejme s monarchiou zostávame prepojení, ctíme si ju aj jej tradície. No žijeme podľa seba," prezradila pre britský Vogue. Voľnosť a sloboda je niečo, čo bolo pre Meghan vždy kľúčové. Vlastne celý svoj život bola nezávislá, robila to, čo milovala a po čom túžila.

"Priznávam, sama som mala náročné obdobie. Eliminácia sociálnych kontaktov, urobí svoje. A osamelosť, hoci máte rodinu je veľký problém. Teda pocit, ktorý ňou môžete nadobudnúť. Pokojne sa to môže odohrávať len vo vašej hlave."

"Chýbali mi priatelia, bežné veci, na ktoré som bola zvyknutá. Teda v takom rozmere, aký sme brali ako samozrejmosť. Vtedy musíte urobiť jediné. Pozrieť sa na všetko, z iného uhla pohľadu. A odrazu vidíte krásu v jednoduchosti."

Neprehliadnite: Dohodnuté divadlo? Princ Charles Diane ešte deň pred svadbou oznámil, že ju nemiluje

Extrémne sebazaprenie je nutnou podmienkou prechodu do lepšej kvality života

Podľa Meghan je veľmi dôležité nájsť si čokoľvek, čo vás napĺňa. To je prvý bod. Ten druhý je dať si cieľ, ktorý chcete a musíte dosiahnuť. Je jedno, či pôjde o to, že schudnete 10 kíl, budete každý deň behať, alebo prečítate 10 kníh v priebehu mesiaca

Prečítajte si: Seriál The Crown si obľúbilo tisíce Slovákov. Ktoré veci v ňom sú však pritiahnuté za vlasy?

Podstatné je sebazaprenie, ktoré vás k tomu cieľu privedie. "Podľa mňa je sebadisciplína a sebazaprenie skrátka nutnosťou, ak chcete zlepšiť kvalitu svojho života. Pridá vám to na sebadôvere, disciplíne a napokon ak dosiahnete to, čo chcete, zvýši to vaše ego. Budete sa mať o niečo radšej. A milovať samých seba je v dnešnej dobe nanajvýš dôležité."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe