Presunúť na hlavný obsah

Tréner Belly Hadid prezradil summer plan: Dostane vás do formy počas 14 dní

Chudnutie a diéty

Ak chcete pred letom vyformovať svoju figúru, máme pre vás tipy od trénera Belly Hadid. Tento plán cvikov je jednoduchý, no veľmi efektívny. A to najlepšie - zvládnete ho aj doma v obývačke.

Venujte sa starostlivosti o svoje telo - aj to je kľúčom k spokojnosti každej ženy

Bella Hadid je jednou z najžiadanejších modeliek súčasnosti a okrem toho, má veľmi slušnú fanúšikovskú základňu na Instagrame. Jej popularita rastie aj vďaka tomu, že sa ženy snaží motivovať k tomu, aby milovali samy seba a hľadali na sebe vždy to dobré. Nikdy sa neprezentovala tak, že je so sebou 100% spokojná, práve naopak. Často poukazovala aj na svoje nedostatky, ktoré má podľa nej každá z nás a treba ich vnútorne prijať. 

Prečítajte si: Nastaviť hranicu medzi prácou a súkromím môže byť náročné: Victoria Beckham prišla, ako na to

"Paradoxne, v čase mojej najväčšej vnútornej krízy, nastal najväčší zlom. Odrazu som vedela, že buď sa úplne zrútim z toho, aká som, ako vyzerám, alebo sa na seba začnem pozerať inak. Nikto iný na to nemal a nemohol mať vplyv, len ja sama. Ono ak sa dostanete na úplné, emočné dno, nájdete mnohokrát silu, o ktorej ste netušili."

Dnes Bella vie, že akákoľvek vnútorná kríza sa dá prekonať. Ona sama práve pre to, začala na sebe intenzívne "makať". Venuje sa starostlivosti o svoje telo, čo je podľa nej kľúčom k spokojnosti každej ženy. Jej fitness tréner, prezradil plán na leto, vďaka ktorému sa dostanete do formy v priebehu 14 dní. A sama Bella na neho nedá dopustiť.

1. týždeň 

PONDELOK: Drepy s vlastnou váhou (20x), poskoky s tlesknutím (jumping jack – 20x), kľuky (10x), striedavé opačné výpady (10 každou nohou)
UTOROK: Tabatové intervaly (4 okruhy/3 cviky), core tela (45 sekúnd cvičenie/15 sekúnd odpočívanie)
PIATOK: Silový okruh (3 okruhy x 3 série)
SOBOTA: Lezenie, bicyklovanie, beh (voľba je na vás, spolu 30 minút)

2. týždeň

PONDELOK:T ricepsové kľuky s príťahom kettlebelu (20x), striedavé bočné výpady (15x), striedavé mŕtve ťahy jednou pažou (10x), box (20 minút)
UTOROK: Tabatové intervaly (3 okruhy/3 cviky), core tela (45 sekúnd cvičenie/15 sekúnd odpočívanie)
PIATOK: Švihy kettlebellom, goblet drep (20x), výpady s prechytávaním kettlebellu (15x), beh (25 minút), skákanie na švihadle (10 minút)
SOBOTA: Lezenie, bicyklovanie, beh (voľba je na vás, spolu 30 minút)

Hoci je tento tréning skutočne veľmi intenzívny, pomôže vám v priebehu 14 dní, krásne vyrysovať figúru. Bude to chcieť trochu intenzívnejší pohyb, no o to viac vás potešia výsledky.

Neprehliadnite: Keď je sláva viac na škodu, než na úžitok. Selena Gomez chce skončiť s kariérou, priznala psychické problémy

Ako radí tréner známej modelky, pokiaľ chcete dosiahnuť čo najintenzívnejší efekt, snažte sa v strave vynechať cukor a mliečne produkty. Práve to nám v značnej miere totiž v zhadzovaní bráni.

Tak čo, idete na to? Leto sa pomaly, ale isto blíži, takže motivácia je celkom dobrá. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe