Presunúť na hlavný obsah

Nový pár Hollywoodu? Bývalý manžel Kim Kardashian randí s jednou z najkrajších modeliek sveta

Zahraničné celebrity

Bola to láska ako hrom, no napriek tomu toxická a plná kontroverzných momentov. Aj keď raper svoju onedlho bývalú manželku miloval celým srdcom, nedokázal zmeniť správanie. Alebo nechcel.

Kanye West sa do Kim Kardashian zahľadel ešte v čase, keď nebola svetovou hviezdou. Napriek tomu, že mala k šoubiznisu blízko už v podstate od útleho veku, nikdy sa jej nepodarilo presláviť. Skúšala to kariérou herečky, speváčky, dokonca aj stylistky a asistentky. Nič. Zlom nastal až vtedy, keď sa na internete objavila pornonahrávka, v ktorej Kim účinkovala. Jej bývalý priateľ ju zverejnil bez jej vedomia a následne sa začali ťahanice na súde. A nielen tie. Ale aj sláva, ktorá jej zabezpečila titul najžiadanejšej celebrity súčasnosti. Sledovanosť rodinnej šou zrazu vystretlila nahor a už je to zopár rokov, čo patrí meno Kardashian medzi najsilnejšie v Hollywoode. 

Raper o srdce televíznej hviezdy bojoval poriadne dlho. Zo začiatku boli len priateľmi, no to sa časom zlomilo - a dvojica si povedala svoje áno skutočne veľkolepým štýlom. Aj keď sa zdalo, že ich manželstvo je silné a ukážkové, nebolo. Kardashianka síce obhajovala zdravotný stav svojho manžela, ktorý trpí bipolárnou poruchou, no zašlo to do extrémov. Prvýkrát vtedy, keď označil manželkino tehotenstvo za svinstvo, neskôr za to, že označil svoju svokru za Hitlera a čerešničkou na torte boli prezidentské voľby. 

„Som božím sluhom. Najväčšia bolesť, ktorou trpím je to, že nikdy neuvidím seba vystupovať očami iného,'' prezradil v jednom zo svojich rozhovorov a dodal, že verí, že je slávnejší než Picasso či Kubrick. „Prostredníctvom mňa ma hip hop najbližšie k Bohu, som boží posol. V podstate som ako pápež z ghetta,'' uviedol na svoju adresu niekoľkokrát s tým, že sám seba považuje za geniálneho človeka, aký sa rodí len raz za čas. Napriek tomu sa toho geniálneho človeka rozhodla opustiť vlastná manželka a v súčasnosti prebieha rozvodové konanie. Kim sa chce sústrediť na seba, na svoje deti a právnickú kariéru. Na bláznivé myšlienky svojho ex nemá čas.

Prečítajte si: Kardashianky si platia vlastných paparazzov. Na fotkách totiž odmietajú vyzerať zle

Tajné stretávanie? 

Zatiaľ čo Kim verejne vyhlásila, že nie je pripravená na randenie ani na žiaden vzťah, Kayne to zrejme tak nevidí. Portál DeuxMoi priniesol informáciu o tom, že sa momentálne stretáva s jednou z najkrajších modeliek sveta, Irinou Shayk. S modelkou ruského pôvodu sa poznal ešte predtým a dokonca ju spomenul aj v jednej zo svojich skladieb. 

Dôkazom toho, že sa dvojica spolu tajne stretáva, je, že Irina predviedla tričko z najnovšej kolekcie Kayneho na svojom osobnom snapchate. Týchto dvoch spája aj skutočnosť, že majú za sebou nepodarené vzťahy. Irina totiž v minulosti tvorila pár s Bradleyom Cooperom, s ktorým má dcéru Leu. Cesty dvojice sa rozišli po tom, ako Irina žiadala od vzťahu čosi viac.

Neprehliadnite: Prelietavá Kendall Jenner: Na rováši má hneď niekoľko vzťahov, všetky sú však len so slávnymi mužmi