Presunúť na hlavný obsah

Angelina s tvrdením, že jej bývalý manžel je násilník, neuspela. Brad Pitt uspel na súde a má právo vidieť svoje deti

Zahraničné celebrity

Spočiatku tvorili pár, ktorý bol označovaný za ukážkový. Dlhé roky vzťahu však nakoniec vyústili v boj, ktorý nemá konca kraja. O to horšie je to, že sú v ňom zapojené maloleté deti, ktoré sa na celé vyvádzanie rodičov prizerajú.

Manželstvo Brada a Angeliny sa začalo rúcať už dávnejšie pred rozvodom. Kríza, ktorá dvojicu postihla bola spočiatku zapríčinením herečky, ktorá trpela psychickými problémami. Zo dňa na deň sa zmenila na chodiacu múmiu, s ktorou si nevedel nik rady. Aj keď v tom čase spočiatku Brad myslel na to najhoršie, napokon si uvedomil, že svoje manželstvo musí zachrániť.  „Pochopil som, že mám vedľa seba najkrajšiu ženu sveta, ktorá začala upadať. Staral som sa o ňu, nosil jej kvetiny, hovoril, aká je krásna... a ona začala žiariť, cítila, že je milovaná,''  prezradil ešte zopár rokov dozadu na margo ich vzťahu a z jeho slov sa stal jeden z obľúbených zamilovaných citátov. 

Napriek tomu, že túto krízu prekonali, prišla ďalšia - a to o čosi väčšia a závažnejšia, týkajúca sa výchovy ich spoločných detí. Tri biologické a tri adoptívne deti, ktoré pár vychovával, boli často dôvodom hádok. Angelina si ich výchovu predstavovala inak než Brad. 

Všetko to malo vyústiť keď sa k týmto veciam pridružil alkohol. Problémy s týmto neduhom priznal retrospektívne aj samotný herec. Jedného dňa mal mať podľa medializovaných informácií konflikt s Maddoxom, najstarším adoptívnym synom Angeliny (pozn. redaktora, Angelina si Maddoxa adoptovala ešte v čase, keď Brada nepoznala), ktorému na palube súkromného lietadla uštedril facku.

Prečítajte si: Na Billa Gatesa sa to sype z každej strany. Je dôvodom jeho rozvodu nevera?

Nekonečné spory

Zatiaľ čo rozvod prebieha bez výraznejších komplikácií, o to ťažší boj zvádza dvojica na súde. Angelina chce totiž silou mocou Bradovi zabrániť, aby mohol tráviť čas s deťmi bez jej dozoru. Jej hlavnou podmienkou stretnutia je jej prítomnosť - Brad podľa nej nie je schopný tráviť čas s deťmi sám. Hrozí tam riziko, že im môže ublížiť. 

Na súde sa rozhodla vytiahnuť ten najťažší kaliber, a to výpovede svojich detí. To bolo trochu rozpore v tom, čo pre magazín Vogue povedala len pred pár týždňami. „Pre ochranu svojich detí urobím čokoľvek'' vyjadrila sa Angie a dodala, že jej deti sú pre ňu všetkým. Napriek tomu ich však vystavila neľahkej udalosti. 

To však sudcovi nestačilo a rázne rozhodol - Brad má možnosť stýkavať sa s deťmi a dokonca mu udelil možnosť striedavej starostlivosti. Do úvahy vzal výpovede terapeutov, odborníkov, ktorí s deťmi pracovali a v neposlednom rade svedkov. Angeline sa však toto rozhodnutie nepáči a tvrdí, že sudca je voči nej zaujatý kvôli sporu z minulosti. Je tak pravdepodobné, že bude bojovať naďalej. Či je to však stále v záujme detí, je otázne...

NeprehliadniteZ prvej lásky láska na celý život. Milu Kunis a Ashtona Kutchera osud rozdelil, no následne opäť spoji

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe