Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Premena dekády. Z kedysi zničenej závisláčky Lindsay Lohan je dnes krásna žena

Zahraničné celebrity

Meno Lindsay Lohan nie je v šoubiznise žiadnou neznámou. Dlhé roky sa spájalo so žúrmi, alkoholom či škandálmi. Až doteraz.

Lindsay Lohan mala na rozdiel od svojich rovesníkov dokonalé podmienky na to, aby začala kariéru svojej herečky. Ako dcéra bohatého a úspešného obchodníka z Wall Street a obchodnej analytičky sa už ako trojročná dostala pred televízne kamery. Spočiatku účinkovala v televíznych reklamách a neskôr sa jej dostalo obrovskej rovno dvojúlohy vo filme Pasca na rodičov. Vo filme stvárnila dvojičky, ktoré boli rozdelené kvôli roôvodu rodičov. 

Jej sláva stúpla zo dňa na deň a z rozkošného pehatého dievčatka sa stala ikona. Lindsay bola pre svet šoubiznisu stelesnením rozkošnosti a filmové spoločnosti sa o ňu išli pobiť. Spoločnosť Disney s ňou okamžite podpísala tri ďalšie zmluvy, čo len sláve ryšavého dievčatka pomohlo. 

Prečítajte si: Z prvej lásky láska na celý život. Milu Kunis a Ashtona Kutchera osud rozdelil, no následne opäť spojiť

Prehnaná sláva

Tým, že žila Lindsay vo svete šoubiznisu už od skorého veku, si odmalička zvykala na honosný život plný neobmedzených možností. Nielen ako dieťa, ale aj ako tínežderka dostala všetko, na čo len pomyslela - a práve možnosť nemať žiaden limit jej nakoniec výrazne uškodila. V čase, keď prechádzala do dospelosti, sa začala priateliť s multimiliárdovou dedičkou Paris Hilton. Práve kamarátstvo s ňou by sa dalo označiť za toxické, nakoľko boli dve celebrity zdrojom viacerých škandálov.

Herečka mala len 21 rokov, keď sa u nej rozvinula drogová a alkoholová závislosť natoľko, že musela podstúpiť odvykaciu kúru. Tá jej však nepomohla a krátko po nej nasledoval ďalší, obrovský škandál, z ktorého sa Lindsay nepodarilo dostať. V roku 2012 mala totiž autonehodu, ktorú zapríčinila pod vplyvom liekov a alkoholu. Zranenila pri tom človeka, ktorý síce nehodu prežil, no dlhé mesiace ostal práceneschopný. Nebola to však jej jediná autonehoda, neskôr zničila aj svoje hriešne drahé Porsche. Tentokrát však nikoho nezranila. 

Seká dobrotu

Zdá sa, že opakované liečenia mali predsa len osoh a dnes je z Lindsay nový človek. Okrem toho, že sa od bohapustých žúrov drží na diaľku je zároveň čistá a už dlhé mesiace nekonzumuje žiaden alkohol. Vidieť to aj na jej vzhľade - napriek tomu, že už o pár týždňov oslávi 35 rokov, žiari tak, ako ešte nikdy predtým.

Okrem iného ubrala na výraznom mejkape, na ktorý vsádzala najmä pri návšteve klubov a momentálne si užíva prirodzenosť. Väčšinu svojho voľného času trávi v slnečnom Abu Dhabi a zdá sa, že jej slnko skutočne prospieva. Z herectva tiež presedlala na prevádzkovanie vlastného hotela, a tak sa dnes venuje už len biznisu.

Fotky, ako teraz vyzerá Lindsay, nájdete v galérii

 

 

 

Neprehliadnite: Nezaprie v sebe talent, ani pracovitosť. Madonnina dcéra Lourdes si razí cestu vo svete šoubiznisu