Presunúť na hlavný obsah

S týmito hollywoodskymi hviezdami by ste pracovať nechceli: Kto z nich má najväčšie maniere?

Zahraničné celebrity

Hviezdne maniere sa z času na čas prejavia a tu je zoznam celebrít, s ktorými by ste pracovať nechceli.

Katherine Heigl

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že je to hotový anjelik. Modré oči, blond vlasy a krásny úsmev. Nuž, väčšina z jej hereckých kolegov ju na pľaci nevie vystáť. Okrem kolegov, je tu aj štáb, ktorý má s herečkou večné dišputy. Katherine Heigl je totiž vždy so všetkým nespokojná a preto je práca s ňou niekedy naozaj ťažká. 

Mohlo by vás zaujímať: Galavečer Tiffany&Co. plný hviezd: Nestarnúca Reese Witherspoon, či okúzľujúca Jessica Biel vyzerali úchvatne

Lindsay Lohan

Nie je to len v poslednej dobe. S touto herečkou boli vždy problémy a ľudia, ktorí spolupracujú s Lindsay Lohan si vždy vydýchnu, keď je spolupráci koniec. Ryšavka nepatrí k oscarovým herečkám, no jej maniere sa tomu niekedy podobajú.

  

Teri Hatcher

Azda všetci si pamätáme na krásnu redaktorku Daily Planet zo seriálu Superman. Herečka Teri Hatcher sa predviedla aj ako „zúfalá manželka" a jej hereckí kolegovia a tvorcovia seriálu z nej boli tiež občas zúfalí. Teri a jej maniere a neustále problémy niekedy sťažovali celé natáčanie. 

Mohlo by vás zaujímať: Balzam na pery okolo očí, alebo víno vo vani: Známe osobnosti a ich bláznivé ´beauty´ triky...

Shannen Doherty

Brunetka Shannen Doherty bola zo slávneho seriálu Beverly Hills 90210 dokonca vyhodená. Po tom, čo sa tak stalo, jej kolegovia priznali, že s ňou bola ťažká spolupráca a väčšina z nich sa potešila, keď s náladovou Shannen už nemuseli prísť do kontaktu. 

Mariah Carey

Speváčka Mariah Carey istú dobu účinkovala v porote súťaže American Idol. Nielen spolu-porotcovia s ňou mali zvady a hádky, ale i štáb sa vyjadril, že so speváčkou bola občas ťažká komunikácia a spolupráca. 

Mohlo by vás zaujímať: Najtrápnejšie celebrity súčasnosti: Prejav týchto hviezd je jedna katastrofa!

Shia LaBeouf

Tento zoznam ukončíme mužom. Nie sú to len ženy, s ktorými je niekedy kríž pracovať. Kto sleduje kariéru a skromný život herca Shia LaBeouf, vie, že patrí k ťažkým, až priam nezvládnuteľným povahám. Bitky a škandály sú u neho na pravidelnom poriadku a jeho búrlivá povaha sa často prejavuje aj na pľaci. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe