Presunúť na hlavný obsah

Tieto veci považujú muži na ženách za najpríťažlivejšie: Áno, vzhľad je pre nich mimoriadne dôležitý

Partnerské vzťahy

Nebudeme si klamať. Mužom na vzhľade skrátka záleží. A to, ako ich partnerka vyzerá je pre nich naozaj podstatné. Hoci sa mnohokrát tvária, že opak je pravdou.

Vzhľad je niečo, čo okamžite upúta a od toho sa potom veci vyvíjajú následne ďalej

Téma výzoru žien je pre mužov naozaj mimoriadne dôležitou. Aj keď to pred nami nespomínajú príliš často a nahlas. No na vzhľade ako takom im skutočne veľmi záleží. Samozrejme povahové vlastnosti a črty sú tiež podstatné, no tie na prvý pohľad určite nezaujmú. Pozrite sa spolu s nami, čo si všímajú a čo je pre nich vrámci vizuálu veľmi dôležité. 

"Samozrejme, že si ako prvé všimnem to, ako žena vyzerá. Hrá to naozaj veľmi dôležitú úlohu. Až potom riešim ostatné veci, no to, čo ma okamžite upúta, sú pekné nohy. Na nich hneď vidím, či daná kočka športuje alebo nie, celkovo podľa mňa táto časť tela veľa prezradí. Aj samotná chôdza je odrazom osobnosti ženy. Niekomu sa to môže zdať povrchné, ale od niečoho sa musí aj tá príťažlivosť odraziť. A u mňa to teda jednoznačne sú práve nohy." (Gabriel, 32)

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Bojujem s výčitkami svedomia. Ocitla som sa v roli milenky, no odmietam sa toho vzdať

"Pre mňa je to určite štíhly pás a pekné boky. Toto mám ako také combo, ktoré považujem za ultra sexi. Netvrdím, že žena musí byť vychudnutá, vôbec nie. Naopak, mám rád, keď ju mám aj za čo chytiť. No pekne tvarovaný pás je skrátka pre mňa niečo, čo vykúzli wau efekt. No a potom ešte prsia. Ale ja som skôr v tomto na prirodzenosť a také menšie."

"Celkovo je sexi ak vidieť, že žena sa o seba stará a záleží jej na sebe. Nie som však na také tie umelinky, čo teraz vídame. Napichané pery a silikóny nie sú niečo, čo by ma oslovilo. Verím však, že sú ženy, ktoré to majú urobené tak, že si to človek nevšimne a vtedy je to za mňa v poriadku." (Vlasto, 31)

Neprehliadnite: Bol som svojej žene neverný a neľutujem to: Muži to berú ako prirodzenú súčasť života

"Zadok, zadok a ešte raz zadok. Ja som skrátka na zadky (smiech). Ale nie teraz vážne. Naozaj túto časť ženského tela, považujem sa najatraktívnejšiu. Dokonca si myslím, že veľa mužov to tak má. Musí byť však pekne tvarovaný, menší a okrúhly. To sú moje požiadavky. Je fajn ak žena cvičí, pretože na zadku je to okamžite vidieť a mám pocit, že to zvyšuje sexappeal o niekoľko levelov." (Juraj, 27)

Čo podľa Vás, považujú muži na ženách za najpríťažlivejšie?

spolu hlasovalo 994 ľudí

Nohy
124
Zadok
581
Prsia
232

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe