Presunúť na hlavný obsah

S akými ženami zažijú najlepší sex? Muži prezradili, kedy je to pre nich najvzrušujúcejšie

Sex

Kedy muži zažívajú vrchol svojho sexuálneho života? A s akými ženami?

Čím je človek skúsenejší, tým je na tom lepšie. Platí to aj v oblasti intímneho života, aj keď o tom, či je dôležitý počet by sa dalo polemizovať. Skôr ide o niečo iné. Kedy zažívame najlepší sex v živote? A s akými ženami ho muži najčastejšie spomínajú?

Čítajte tiež: Manželka počas sexu začala robiť jednu vec, ktorou pochovala náš vzťah: Chlapi, stalo sa vám niekedy toto?

Ženy, s ktorými muži zažívajú najlepší sex

Aj keď nemáte dvadsať, nemusíte mať z toho zlý pocit. Tieto ženy síce vyzerajú mlado a sexi, nehovoriac o tom, že muži počas krízy stredného veku si zvyšujú svoje sebavedomie práve nimi, no  najlepší sex vraj nezažívame s nimi, ale so ženami o niečo staršími. Sú to ženy vo veku od 35-38 rokov, s ktorými si sex nevedia muži vynachváliť. Dôvod? Jednoduchý. Žena v tomto veku nepociťuje zábrany, hanbu a má dostatočné sebavedomie. Naučila sa mať rada svoje telo také, aké je a to z nej robí bohyňu. Sex prežívajú oveľa intenzívnejšie. Dokážu si ho užiť plnými dúškami a nič nenechávajú na náhodu. Rady prevezmú vedenie a ukážu, čo v nich je. 

Muži sa potrebujú cítiť sebavedome a mužne

Občasné vedenie muži uvítajú, ale netreba zabúdať na to, že aj oni sa chcú a potrebujú cítiť mužne. Najlepší sex muž zažíva vtedy, keď sa cíti sebavedome a to mu rastie s pribúdajúcim vekom. Áno, aj počas krízy stredného veku. 

Mohlo by vás zaujímať: Tantrický sex už nie je žiadnym tajomstvom. Ako sa dopracovať k najlepšiemu orgazmu?

„Najlepší sex som zažil, keď som mal okolo 39 rokov so ženou, ktorá mala 35. Bol som po rozchode s vtedajšou ženou a po tom, čo sme mali spolu sex, som sa bezhlavo zamiloval do novej, terajšej priateľky. Bolo to pre mňa doslova vyslobodenie z predošlého sexuálne nefunkčného vzťahu,“ prezradil Mário (40).

„Polohy, o akých som dovtedy mohol len snívať! Presne to ma čakalo, keď sa mi v posteli ocitla žena, doslova ako z vysnívaného obrazu. Áno, je pravda, že mala 35 rokov, podľa mňa najlepší čas, kedy je žena tou skutočnou ženou. Tie skúsenosti sú poznať hneď pri prvých hmatoch,“ pousmial sa Róbert (37).

„Vždy ma lákali staršie ženy, pretože vyžarujú sebavedomie, aké mladé baby ešte nemajú. Potvrdilo sa to aj pri sexe s jednou mojou známosťou – žena mala okolo 36 rokov a zažil som s ňou ten najlepší sex v živote,“ nešetril slovami Jakub (29).

„Moja žena mi po tom, čo sme mali dieťa,  po tridsaťpäťke povedala, že už je na sex stará a čoraz viac sa mu vyhýbala. Nechcel som to, ale nakoniec som si našiel milenku, paradoxne tá v rovnakom veku pociťovala najlepší pôžitok a užívala si to ako žiadna predtým,“ podelil sa s nami o svoju skúsenosť Michal (36).

Neprehliadnite: Tieto znamenia patria medzi najvášnivejšie v spálni: S týmito mužmi sa rozhodne nudiť nebudete