Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia patria medzi najvášnivejšie v spálni: S týmito mužmi sa rozhodne nudiť nebudete

Partnerské vzťahy

Pokiaľ hľadáte ideálneho milenca, vieme ktorí muži sa do tejto kategórie radia. Majú totiž jedno spoločné. Narodili sa v rovnakých mesiacoch.

Zmyselní, vášniví a odhodlaní plniť všetko po čom túžite

Pokiaľ patríte do kategórie žien, ktoré si intimitu v spálni a sex naozaj užívajú, rozhodne sa zamerajte na to, v ktorý mesiac sa muž po vašom boku, narodil. Práve tento aspekt, totiž zrejme zohráva oveľa významnejšiu úlohu ako ste zrejme predpokladali. 

Neprehliadnite: Z ničoho nič sa môj muž dostal k peniazom a potom sa náhle zmenil: Takto to poznačilo dodnes naše manželstvo

Áno, je to fakt. Muži narodení koncom júla a v auguste, patria jednoznačne medzi najvášnivejších. Ako zrejme tušíte, ide o Levov. Práve oni dokážu byť skutočne dokonalými milencami vo všetkých ohľadoch.

Milujú dobrodružstvá, majú radi adrenalín, neváhajú skúšať aj denne nové veci, zbožňujú výzvy a slovo stereotyp im nič nehovorí. Vo všetkých týchto ohľadoch spĺňajú kritériá skvelých milencov. 

Navyše im nechýba dávka zdravého exhibicionizmu a sebavedomia. A to je tiež veru dôležité. Vládnucou planétou mužov narodených v znamení Leva je mocné slnko, ktoré prináša do ich života ešte väčšiu vitalitu a energiu. A to sa prejavuje vo všetkých ohľadoch. Aj vrámci intimity.

Sú otvorení  experimentom a milujú dobrodružstvá

Ich veľkým plusom je (podľa mnohých žien), že neuznávajú rýchlovky. Na sex si radi vyhradia dostatok času a priestoru. Nedajú dopustiť na predohru a úprimne ich zaujímajú aj pocity partnerky. 

Prečítajte si: Podviedla som svojho partnera. O to horšie bolo jeho zistenie s kým

Radi experimentujú, no majú aj potrebu cítiť lásku. Nezabúdajú na komplimenty, avšak sami, ich v značnej miere aj očakávajú. Milujú zvádzanie, no i samotný akt, kedy sa stávajú s partnerom jedno telo. 

"Sama som nikdy lepšieho milenca, ktorého by zaujímali moje pocity a celkové vnímanie tela a aspektu intimity nemala. A potvrdilo sa mi to viackrát." (Irena, 33)

Jednoducho povedané, muž narodený v znamení Leva, vám do života prinesie veľa nových impulzov, a taktiež vášeň, ktorá aj po rokoch vzťahu, okorení váš spoločný život. 

Sú podľa Vás, práve Levy mimoriadne vášniví?

spolu hlasovalo 390 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe