Presunúť na hlavný obsah

Manželka počas sexu začala robiť jednu vec, ktorou pochovala náš vzťah: Chlapi, stalo sa vám niekedy toto?

Partnerský horoskop

Najskôr som si nemyslel, že to môže zájsť až tak ďaleko. Netvárme sa však, že sex nie je v manželstve dôležitý.

Mal som krásnu ženu a dovolím si tvrdiť, že som k nej bol aj pozorný. Dieťa priviedla na svet krátko po dvadsaťpäťke, dbala na svoj vzhľad a pre mňa bola najúžasnejšia. Keď však prekročila tridsaťpäťku, začala byť zo seba čoraz viac frustrovanejšia. Neustále riešila svoj vzhľad a pritom nedostatky, o ktorých hovorila, som ja osobne nikde nevidel a nevnímal. Vedel som, že reči tohto typu ženy mávajú často a tak som sa ju snažil upokojiť. 

Čítajte tiež: Tieto znamenia patria medzi najvášnivejšie v spálni: S týmito mužmi sa rozhodne nudiť nebudete

Počas sexu začala sa začala správať čudne

Sex sme začali mávať čoraz menej a to aj napriek tomu, že mne ako žena pripadala oveľa príťažlivejšia ako keď mala dvadsať. Aj vtedy bola krásna, ale teraz z nej bola zrelá žena. To vyžarovanie malo niečo do seba, s tým sa asi zhodnem s viacerými chlapmi. Napriek tomu, že som robil pre náš vzťah maximum, sexu sme mali menej a menej. 

Bral som to ako prechodné obdobie a nechal som to tak. Lenže potom začala moja žena trvať na tom, aby počas každého sexu bola úplná tma. V tej šialenej tme som ju však ani len nevidel, nehovoriac o tom, že som mal problém vôbec trafiť do postele. My muži potrebujeme vidieť ženské krivky na to, aby sme si to užili naplno. Toto správanie mi však začalo vadiť čoraz viac a keď som to chcel riešiť, nechcela sa o tom so mnou rozprávať. 

Tento problém sa zdal byť neriešiteľný a čakal som, že sa to zmení. Lenže keď to bolo už viac ako sedem mesiacov, úprimne, prestávalo ma to baviť.

Jednoducho sa začala správať ako pubertiačka a zakrývala si predo mnou telo. Ako manželovi mi to prišlo maximálne nevhodné a ponižujúce. Ako chlap som sa cítil úplne menejcenný. Pravdepodobne bol problém v nej a v postoji ku svojmu telu. Každej žene sa vekom mení postava a už to nie je to, čo to bývalo, ale to je život. Treba sa snažiť to zlepšiť, ale neriešiť to takýmto spôsobom.

Neprehliadnite: Tantrický sex už nie je žiadnym tajomstvom. Ako sa dopracovať k najlepšiemu orgazmu?

Zašlo to tak ďaleko, že som jedného dňa zistil nemilú správu

Náš sexuálny život teda išiel bokom, napriek tomu som jej ani raz nezahol. Dovolím si tvrdiť, že iný chlap by to urobil už dávno. 

O to viac ma prekvapilo, keď som jedného dňa uvidel v jej mobile správy s cudzími chlapmi a lichôtkami na jej adresu a postavu. Úplne ma to dostalo. Celý čas sa snažím, robím pre rodinu maximum, túžim po svojej žene aj čo sa týka sexu a to aj po rokoch bez ani jednej milenky a ona nielen, že odmieta sex, ale ešte si začne vypisovať s inými chlapmi, akoby ani nemala chrbtovú kosť. 

Jednoducho nevedela sa zmieriť s tým, že starne a potrebovala si dokazovať svoju krásu lichôtkami od iných mužov. Čím viac, tým lepšie. Ja som jej už nestačil. Keďže to pretrvávalo dlhšie a vždy a vždy sa objavili nové správy, napriek tomu, že sme sa snažili touto krízou spoločne prejsť, moje city k nej časom úplne ochladli. Prestal som milovať vlastnú ženu. Jednoducho, už som nevládal a musel som sa odsťahovať.