Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Bojujem s výčitkami svedomia. Ocitla som sa v roli milenky, no odmietam sa toho vzdať

Partnerské vzťahy

Vraví sa, že nikdy nehovor nikdy. Pretože to koniec koncov osud zariadi tak, že sa to predsa stane úplne inak, než človek plánuje.

Nikdy som nepatrila k ženám, ktoré by mali o pozornosť mužského pohlavia núdzu. Napriek tomu som však mala problém si nájsť partnera, ktorý by dokázal udržať krok so mnou a s ktorým by sme si jednoducho sadli. Namiesto toho som si život užívala a trávila čas s priateľkami či rodinou - skrátka venovala som sa všetkým tým aktivitám, na ktoré majú zadané ženy nedostatok času. 

Po čase sa však niečo zlomilo a ja som zistila, že mi chýba mužská prítomnosť. Neradila som sa medzi ženy, ktoré sa vedeli vyspať s chlapom hneď po tom, ako im dal kompliment, práve naopak. Mala som pocit, že som príliš vyberala a hľadala to najlepšie. Aj keď to mal byť len nezáväzný sex alebo úlet, chcela som, aby sa už niesol na úrovni. Lenže všetci tí, ktorí sa mi ako tak páčili, boli zrazu mimo hru. Zadaní. Ženatí. Odcestovaní. A ja som sa pomaly začala strácať nádej. 

Prečítajte si: So svojím ex sme sa rozišli v zlom. Osud nás však spojil tak, ako to nikto nečakal

Nečakaná správa

V jeden večer mi nečakane napísal môj známy. Nikdy sme spolu neudržiavali nejaký extra kontakt, no dovtípila som sa, že niečo potrebuje. Krátko po tom však konverzácia pokračovala. „No a čo ty, ako as vôbec máš, ani neviem kde teraz si,'' napísal mi, čo ma milo prekvapilo. Očakávala som útlm konverzácie, no tá napredovala každou správou čoraz viac a zrazu som pri vymieňaní správ strávila štyri hodiny. Nedávala som však tomu nejakú extra nádej, nakoľko má dlhé roky priateľku. Ako sám priznal, ľúbi ju a je s ňou šťastný...

Asi o dva týždne na to mi opäť pípol mobil. „Videl som ťa v meste. Ty už ako vyzeráš,'' stálo v správe od neho a ja som sa zrazu pristihla pri tom, že sa mi to začína páčiť. „Vidíš a ja už ani poriadne neviem, ako ty vyzeráš,'' odpísala som s koketným podtónom a zrazu začali správy naberať úplne iný spád. Priznal sa mi, že napriek tomu, že má frajerku, ho nesmierne priťahujem.

Neprehliadnite: Skutočný príbeh: Máme otvorený vzťah. Funguje nám to ešte lepšie, než predtým

Vo víne je... vášeň 

Prešlo len pár dní a ja som sa pripila so svojou kamarátkou. Prišlo mi ako skvelý nápad napísať mu, veď úpirmne - komu inému by som vôbec mohla? Prisľúbila som mu, že sa s ním stretnem a dopadlo to presne tak, ako som čakala. Už po dvoch deci vína sme spolu skončili a ja som zažila vytúžený sex. Paradoxom však bolo, že ma k nemu neťahali žiadne hlbšie city. A práve to sa jemu páči. „Vieš, ja svoju priateľku naozaj milujem, ale mať sex len s jednou ženou do konca života, to nie je nič pre mňa a som z toho frustrovaný... a zrazu prídeš ty, bohyňa a ja som v siedmom v nebi,'' prezradil mi po sexe a ja som sa pristihla pri tom, ako mu rozumiem. 

Odtvedy sme si to zopakovali približne päťkrát. Oficiálne teda nosím názov milenka a úprimne, nevadí mi to. Z času na čas sa vo mne však objavia výčitky svedomia vzhľadom na to, že mu to s partnerkou skutočne prajem. Zároveň však viem, že ma neskutočne priťahuje a sex s ním je jeden z najlepších, aké som mala. Odmietam sa toho vzdať...

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe