Presunúť na hlavný obsah

Láska na prvý pohľad existuje: 4 muži prezradili, ako zistili, že žena po ich boku je tá prvá a pravá

Partnerské vzťahy

Čo myslíte, existuje láska na prvý pohľad? Hoci niekto tvrdí, že rozhodne nie, títo muži sú dôkazom, že to tak naozaj môže byť. Osudové ženy, totiž stretli v tých najmenej očakávaných situáciách.

Hoci o tom človek nemusí premýšľať, svoju spriaznenú dušu,  môže stretnúť kdekoľvek a kedykoľvek

"Ja osobne som na lásku na prvý pohľad nikdy neveril. Prišlo mi to ako niečo, čo ženy vyhľadávajú na základe romantických filmov, ale to je tak všetko. Vždy som mal pocit, že je to len ako v biznise - dobrý marketig. Prešiel som si viacerými vzťahmi, takže na takéto niečo, v reálnom živote som naozaj bol až príliš racionálny. Až do momentu, kedy som stretol Táňu. Robila prevádzkarku v jednom malom penzióne a keď som ju uvidel, vedel som, že musí byť moja. Toto bolo ono. Láska na prvý pohľad."

Neprehliadnite: Z ničoho nič sa môj muž dostal k peniazom a potom sa náhle zmenil: Takto to poznačilo dodnes naše manželstvo

"Chcel som sa k nej nejakým spôsobom priblížiť. Hoci som mal úspešnú firmu, po večeroch som chodil brigádovať ako čašník do maličkého penziónu.  A to zadarmo. Len aby som bol v jej blízkosti. Nikto z môjho okolia, nechápal tento môj krok, no ja som vedel, že tá žena je moja osudová. Dnes sme svoji a vychovávame trojročnú dcérku." (Jano, 35)

Keď som spoznal svoju súčasnú manželku, vedel som, že je to ona

"Láska na prvý pohľad je podľa mňa naozaj realitou. Keď som stretol svoju súčasnú manželku, vedel som, že je to ona. Mali sme vtedy sladkých 15násť a ja som sa do nej okamžite zaľúbil. Hoci sme spolu nezostali hneď, po 16 rokoch, sme si našli k sebe cestu. Vždy som vedel, že raz si ju vezmem. A aj keď v teenegerskom veku, sa na tom smiala, dnes spolu na to radi spomíname." (Edo, 33)

Prečítajte si: Podviedla som svojho partnera. O to horšie bolo jeho zistenie s kým

Odrazu som k životu nepotreboval žiadne iné

"Stretnúť osudovú ženu, podľa mňa nie je až také komplikované ako si to uvedomiť. Keď som spoznal Janku, odrazu som vedel - je to ona. Nepotreboval som k životu žiadne iné, jej šťastie sa pre mňa stalo prioritou a snažil som sa každý jeden krok v živote, robiť k jej spokojnosti. Ono muž to nemusí vedieť pomenovať, skôr je to o tom, že to odrazu cítime inak." (Marek, 29)

Niekdy vás komplikovaná cesta, privedie k tomu najlepšiemu

"U mňa to nebolo také jednoznačné a tá cesta k sebe, bola o niečo dlhšia a komplikovanejšia. Hoci som bol do Lenky úplný blázon od začiatku, akosi som si nepripúšťal, že ona je tá pravá. No bola mi veľmi blízka, zniesol by som jej modré z neba a keď som si uvedomil, že život bez nej si už nedokážem predstaviť, bolo mi jasné." (Igor, 29) 

Veríte na lásku na prvý pohľad?

spolu hlasovalo 388 ľudí

Áno
323
Nie
65

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe