Presunúť na hlavný obsah

Zamilovala som sa konečne do skvelého muža: Nakoniec vysvitlo, že som bola milenkou jeho otca

Sex a vzťahy

Emma bola mladá samostatná a mala jasne určené svoje priority. Potom stretla Teodora, ktorý ju prinútil ich prehodnotiť, avšak nakoniec musela čeliť svojej minulosti a život sa jej takto vysmial priamo do tváre.

Bola som rozhodnutá ísť aj cez mŕtvoly, aj cez posteľ 

Emma vyrastala po boku matky alkoholičky, bez vzoru, bez ochrany otca, ktorého ani nepoznala. Preto sa zaprisahala, že ona nesmie dopadnúť ako jej matka. Dobrovoľne od nej odišla, žila a dospievala u starých rodičov, ktorí hoci sa jej snažili vštepiť isté hodnoty a priority, ona si išla nekompromisne za svojím cieľom... aby bola slobodná, samostatná a určovala pravidlá ona. To sa jej aj darilo: „Do štúdia som dala všetko. Ešte viac do iniciatívy, aby som sa dobre zamestnala. Bola som schopná ísť aj cez mŕtvoly, aby som sa vypracovala. Dokonca aj cez posteľ. No dala som si pozor, aby som to bola ja, kto využíva, nie iní mňa. Mala som jasne určené priority, nezamilovať sa, aby som nedajbože nedopadla ako troska moja matka,“ prezrádza na úvod svojho príbehu Emma. 

Mohlo by vás zaujímať: Moja mama mi po rokoch prezradila pikantnú vec zo svojej minulosti: Nechcela, aby som urobila rovnakú chybu

Jeden starší muž vzťah so mnou skončil kvôli rodine  

Na tejto svojej ceste Emma stretla veľa mužov. Väčšina z nich jej veľmi ochotne pomohla a niektorí aj bez nároku na ňu a ona to prijala. S tými, ktorí jej boli sympatickí sa však aj zaplietla. Medzi nimi boli starší, mladší, domáci aj cudzinci, avšak jedno mali spoločné: „Všetci boli dobre situovaní, bohatí. Popri nich som si žila kráľovsky Zasypávali ma pozornosťou, našli sa aj takí, ktorí chceli odo mňa lásku. Vtedy som to však skončila a išla ďalej. Aby ste ma pochopili správne. Ich peniaze som ani tak nepotrebovala, vedela som si už na seba veľmi slušne zarobiť, avšak nehovorím, tá pozornosť mi lichotila. Spomínam si a jedného... Bol síce o dosť starší, mohol byť mojím otcom, no šarmantný a veľmi pozorný. Cítila som sa pri ňom bezpečne. Nakoniec to skončil on, vraj zvádza vnútorný boj a chce sa zmeniť a venovať svojej rodine. Prijala som to bez námietok a aj som ho celkom chápala,“ pokračuje Emma v svojom rozprávaní. 

Nakoniec sa zlomila, podľahla a zamilovala sa

Potom stretla Tea, o ktorom nevedela nič, len to, že sa nevzdá, kým neprijme jeho pozvanie na večeru. Nakoniec sa zlomila a potom ešte niekoľkokrát až jeho milej, nesebeckej, bezstarostnej a skromnej povahe podľahla: "Zamilovala som sa a v jeden moment si dokázala predstaviť, že práve s týmto mužom ostanem do konca svojho života. Kým som Tea nestretla, nevedela som, aký chudobný život v skutočnosti žijem,“ priznáva Emma. 

Čítajte tiež: Vždy som sa zamilovala do nesprávneho chlapa: Až po rokoch som pochopila, že za to mohla táto jediná drobnosť

Náhoda, cez ktorú sa mi život vysmial priamo do tváre 

Potom nastala tá chvíľa, kedy musela čeliť svojej minulosti, či chce alebo nie: „Hoci Teo vedel o mne všetko, pretože som to nikdy o sebe netajila, vysvitlo, že ja o ňom nie. Prijala som pozvanie na zoznámenie sa s jeho rodičmi a ostala v šoku, keď som sa pozrela do očí jeho otca. Toho staršieho muža, ktorý ako jediný ukončil vzťah so mnou, lebo nechcel prísť o svoju rodinu, a teda aj o môjho Tea. Ten večer alebo skôr frašku som hrala do konca. Potom si ma doslova odchytil jeho otec, keď som vychádzala s toalety a prosil ma, aby so odišla zo života jeho syna a nechala jeho rodinu na pokoji. Nechápal, že to bola len náhoda... Náhoda, cez ktorú sa mi život vysmial priamo do tváre... Konečne som stretla skvelého muža, kvôli ktorému som sa chcela zmeniť, no ako by prijal fakt, že som bola milenkou jeho otca?“ pýta sa samej seba nešťastná Emma, ktorá nakoniec proti svojej vôli a so zlomeným srdcom vzťah ukončila, hoci musela zlomiť srdce aj Teovi, ktorý za nič nemohol. 

Neprehliadnite: Túžila som po vzrušujúcom živote: Obklopovala som sa týmto typom mužov, no nakoniec som na to doplatila

„Vedela som, že pravda by náš vzťah ukončila tak či tak. S týmto by sme pokojne a šťastne žiť nedokázali,“ končí svoj príbeh Emma, ktorá však na lásku nezanevrela a verí, že raz stretne ešte niekoho, kto ju dokáže prijať tak ako Teo, a s kým bude môcť mať ale čistý štít.  

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe