Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Pred a po. Estetickým zákrokom prepadla aj mama Kardashianiek

Zahraničné celebrity

Najznámejšia mama šoubiznisu, ktorá k sláve nepomohla len sebe, ale najmä svojim dcéram. Kris Jenner patrí k osobnostiam, ktoré sú v Hollywoode na vrchole. Čo všetko však preto podstúpila?

Meno Kardashian je fenoménom, o ktorom počul každý. Najväčšiu zásluhu na tom má nepochybne Kris Jenner, mama slávnych sestier, ktorá sa im o hviezdne kariéry postarala. Ako podnikateľka totiž prišla s vlastným biznis plánom, ako sa vo svete plnom celebrít, presadiť. A to napriek tomu, že sama nepochádzala z bohatej rodiny a všetko, čo v živote získala, získala vlastnou šikovnosťou. 

Kris Jenner sa narodila do priemernej americkej rodiny. Neovplývala špeciálnou krásou, no napriek tomu mala charizmu, vďaka ktorej sa jej podarilo zaujať vplyvných mužov. Spočiatku randila s golfovým hráčom a neskôr s vplyvným právnikom Robertom Kardashianom, ktorému nakoniec porodila štyri deti - tri sestry a jedného syna.

Prečítajte si: Svojím dcéram zaistila budúcnosť kvôli škandálom. Kto je Kris Jenner, matka, ktorá založila slávny klan Kardashian?

Vzhľad na prvom mieste

Aj keď toto manželstvo stroskotalo a Kris si za manžela zobrala Brucea Jennera, ktorý sa neskôr zmenil na ženu, jej významné postavenie v spoločnosti neupadalo, práve naopak. V tom čase začala svoju šou The Keeping Up With the Kardashians, ktorá sa hitom stala až po rokoch. Kris totiž vedela, že práve formát relácie, ktorá odhaľuje súkromie niekoho iného, je pre divákov lákavý a má budúcnosť. Nemýlila sa. 

Práve na starých častiach šou vidieť, ako sa vzhľad najmä účastničiek menil. Plastické operácie, ako aj drobné estetické úpravy, podstúpili všetky sestry - hoc sa k nim ani jedna oficiálne nepriznáva. Najvýraznejšími sú však nepochybne Khloé a Kylie, ktoré svoj výzor zmenili na nepoznanie. 

Mama Jenner si uvedomuje, že na to, aby ženy, vrátane nej, držali krok vo svete šoubiznisu, musia vyzerať skvelo. Na to kozmetika ani anti-agingové tipy jednoducho nesnažia. Sama bola vzorom pre svoje dcéry a podstúpila zákroky, ktoré jej k výzoru výrazne prospeli. A ako jediná ich ani nezatajuje.

„V 80-tych rokoch som si dala spraviť prsia, nakoľko po deťoch fungovala gravitácia,'' priznala Kris. Po rokoch však cítila, že sú pre jej telo neprirodzené, a tak sa ich rozhodla dať vybrať. Okrem iného priznala, že má v tvári niekoľko mililitrov botoxu a výplní, no čo určite nemá spravené, je nos. „Všetci hovoria, že mám spravený nos. Nemám! Mám taký nos, s akým som sa narodila,'' odmietla obvinenia z invázivnejších zákrokov slávna mama.

 

Neprehliadnite: Kendall Jenner pred 10-timi rokmi a dnes: Tvrdí, že sa zmenila nielen jej vizáž, ale aj osobnosť