Presunúť na hlavný obsah

Sestra Michaela Jacksona sa zmenila na nepoznanie. Plastickým operáciám podľahla tak ako jej brat

Zahraničné celebrity

Keď sa povie meno Jackson, väčšine ľudí automaticky napadne slávny spevák, ktorý to so zákrokmi viditeľne prehnal. Zo slávnej rodiny však nie je jediný, kto podľahol čaru estetickej chirurgie...

Janet Jackson sa narodila ako najmladšia členka slávneho speváckeho klanu. Podobne tak, ako jej bratia, aj ona bola nútená do spevu v rodinnom biznise a už ako malé dievčatko sa objavila v televíznej sérii The Jackson. Po tom, ako sa Michael vybral sólovou dráhou speváka - mimo neho aj jeho bratia, ktorí však osobitne neuspeli, sa Janet začala zameriavať taktiež na vlastnú cestu. Na rozdiel od súrodencov mala privilégium v tom, že nebola len jednou z bratov, ale rovno najmladšou sestrou. 

Napriek ľahšiemu štartu Janet trvalo o čosi dlhšie naskočiť do sveta šoubiznisu. Uspieť sa jej podarilo až po dlhých rokoch driny, ktoré boli pre Jacksonovcov typické - a to vo veku 26 rokov. Janet nikdy nič nenechala na náhodu, práve naopak. Jej piesne zobrazovali obrovské rozpätie jej hlasu a jej koncerty, ale aj videoklipy, obsahovali zložité choreografie, ktoré jej vymýšľali hviezdy ako Jennifer Lopez. 

Prečítajte si: Prenasledoval ju, ona si ho však aj tak zobrala za muža. Kontroverzné manželstvo známej dvojice sa dočká filmovej podoby

Popová ikona 

Zo sestry Michaela Jacksona sa stala popová hviezda, ktorá si podmanila svet. Dostalo sa jej tak obrovskej pocty vystupovať na americkom Superbowle. Najväčšia športová udalosť, ktorá každoročne pritiahne pred televízne obrazovky desiatky miliónov Američanov, sa však neobišla bez trapasu. Počas vystúpenia vyskočil Janet z kostýmu prsník. Škandál bol hneď na svete - vysielanie je totiž prísne limitované na pravidlá a akákoľvek kontroverzia so sexuálnym podtónom je prísne zakázaná. Prípad vyšetrovala komisia, ktorá následne udelila aj pokutu vo výške pol milióna dolárov a aj keď by sa to dnes dalo považovať za promo, Janet sa na isté obdobie musela z verejného života stiahnuť. A samozrejme verejne ospravedlniť. 

Ani menšia prestávka a škandál, ktorý pobúril obrovské spoločnosti, však Janet neubrali na sláve. Do dnešného dňa je speváčkou, na akú boli jej fanúšikovia zvyknutí - a na vrchole sa drží zubami nechtami. Zdá sa však, že aj ona podlieha trendu udržiavať sa v čo najlepšom stave. A to aj za cenu, že zmení svoj vzhľad od základov. 

Mohlo by vás zaujímať: Bola skutočne zlou matkou? Britney Spears terorizovali paparazzi z celej Ameriky

„Nie je žiadnym tajomstvom, že som si ako 16-násť ročná nechala upraviť nos. Urobila som to. Či by som to urobila znovu? Tak to neviem. Videla som mnoho žien, ktoré si ho dali spraviť a nevyzerá to dobre,'' priznala Janet s tým, že nos je jediná úprava, ktorú na sebe podstúpila. Tak ako jej brat, ani jej sa nepáčil široký nos, ktorý je pre rasové etnikum typický.

Akékoľvek iné zásahy do svojej tváre však speváčka odmieta. Iný názor na to majú fanúšikovia, ale aj odborníci. Podľa nich má Janet aplikovaný v tvári botox, ale aj výplne lícnych kostí či zdvihnutie viečok, ktoré jej uberá na rokoch.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe