Presunúť na hlavný obsah

Po dlhých mesiacoch opäť na scéne. Dara Rolins sa fanúšikom ukázala tak, ako ju ešte nevideli

Slovenské celebrity

Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok fanúšikov potešila koncertom, ktorý síce prebiehal v inej forme, no práve o to bol výnimočnejší.

Napriek koronavírusu a pandémii, ktorá priniesla výrazné obmedzenia v našich životoch, sa slovenskí umelci snažili byť čo najviac v kontakte so svojimi fanúšikmi. Skvelou platformou boli práve sociálne siete, ktoré im umožnili interagovať a zdieľať obsah zo svojho súkromia či pripravovaných noviniek viac, než kedykoľvek predtým. Výnimkou nebola ani speváčka Dara Rolins, ktorá je konkrétne na Instagrame mimoriadne aktívna - a svojich fanúšikov sa rozhodla potešiť aj iným spôsobom, než klasickým zdieľaním fotografií či videí. 

Prečítajte si: Dominika Navara Cibulková ukázala svoju chatu. Honosný domček pôsobí ako z katalógu

Výnimočný koncert

V posledných mesiacoch sa Dara venovala najmä svojej značke Ver mi, ktorú predstavila fanúšikom ešte koncom minulého roka. V posledných týždňoch sa však rozhodla venovať tomu, čo jej ide najlepšie - a to spievaniu„Myslím, že je čas venovať sa viac hudbe - rovná sa mojej duši. Žiaden klub, ai pódium, ale potichšie a nablízko,'' prezradila blonďavá diva svojím fanúšikom s tým, že sa tentokrát chystá spojiť s publikom prostredníctvom livestreamu, ktorý niesol symbolický názov Nablízko. 

Aj keď sa protipandemické opatrenia začínajú pomaly uvoľňovať a svet sa pomaly vracia do pohybu, Dara sa rozhodla usporiadať svoj koncert online formou. „Komornejšia atmosféra, intímnejšia v pocite, v zložení, pre mňa dosť netypická. Bez publika, reflektorov, decibelov zvuku. Ja uprostred hudby,'' opísala Dara. 

Špeciálne intro

Na rozdiel od bežného koncertu sa fanúšikovia dočkali aj bonusu, ktorý u Dary doposiaľ nikdy nevideli. Šou predchádzalo intro, ktoré divákom ukázalo, ako to pred vystúpením zvyčajne vyzerá - od skúšky, výberov kostýmov, líčenia či tvorbou účesu. Dara zároveň prezradila, že aj ona a jej tím z času na čas zápasí s trémou, ktorá však okamžite mizne po nástupe na pódium. Speváčka je totiž perfekcionistka a dbá na to, aby bolo všetko v čo najlepšom poriadku.

„Kamery, muzikanti, technici, svetlá, dekorácie, mejkap, vlasy, oblečko... všetko musí sedieť, na nič sa nesmie zabudnúť,'' prezradila Dara ešte predtým, než začala šou, ktorá už, ako u nej býva zvykom, zožala obrovský úspech.

Neprehliadnite: Z úspešnej športovkyne sa stala úspešná moderátorka. Daniele Hantuchovej sa darí v zahraničí čoraz viac 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe