Presunúť na hlavný obsah

Z úspešnej športovkyne sa stala úspešná moderátorka. Daniele Hantuchovej sa darí v zahraničí čoraz viac

Slovenské celebrity

Napriek tomu, že sa na Slovensku objavuje len sporadicky, o miesto v šoubiznise neprišla. Daniela Hantuchová si naďalej udržuje fanúšikovskú základňu.

Krásna Popradčanka sa dostala do povedomia hneď, ako nastúpila na tenisové kurty. Už ako mladá tínedžerka totiž ukázala svoju dravosť a bojovnosť, ktorá okamžite zaujala. Skutočná sláva však prišla v čase, keď mala Daniela 22 rokov a vyhrala svoj prvý prestížny turnaj. Od toho momentu priniesla na Slovensko mnoho víťazstiev, vďaka čomu si vytvorila slušnú fanúšikovskú základňu. Svedčí o tom aj sedem ocenení Tenistka roka, ktoré sa jej za kariéru podarilo získať. 

Prečítajte si: Je jednou z najkrajších žien šoubiznisu, aj tak však čelila kritike. Paulina Porižková otvorene o posmeškoch, ktoré zažila

S tenisom neskončila

Písal sa rok 2017 a Daniela oficiálne ukončila svoju kariéru. Napriek tomu, že dala kurtom zbohom, od tenisu neodišla, práve naopak. Približne v tom čase sa totiž stala plnohodnotnou moderátorkou a redaktorkou prestížnej streamovacej služby Amazon Prime Videos, ktorá v posledných týždňoch naberá na popularite aj u nás. Táto práca umožňuje Daniele doslova vysnívané pracovné podmienky. Okrem toho, že s napätím sleduje to, čo miluje a čím sa sama kedysi živila, cestuje na prestížne tenisové podujatia a spovedá kedysi aj svojich kolegov. Koniec svojej kariéry tak nepoňala trpko, práve naopak. Svoje skúsenosti pretavila do moderovania, čo z nej robí kvalitnú moderátorku - a to napriek tomu, že žurnalistiku, ani podobné odvetvia, nikdy neštudovala.

Pred jej kamerou stála aj dnes už zosnulá basketbalová hviezda Kobe Bryant či jeden z tenisových kráľov Andy Murray. Daniela však napriek zvučným menám pôsobí v každom svojom vstupe ako profesionálka a nenechá sa odhodiť žiadnou situáciou. 

Neprehliadnite: Katarína Sagan je aj počas materskej dovolenky vo skvelej forme. Čo robí preto, aby si udržala ukážkovú postavu?

Vlastné podnikanie

Moderátorska kariéra však nie je jediné, čomu sa Daniela v týchto dňoch venuje. Zatiaľ čo v minulosti vložila svoju energiu do spolupráce s tenisovou značkou oblečenia, dnes prišla na trh s novinkou - a to s vlastnou vôňou. „Som nadšená, že vám môžem predstaviť svoju exkluzívnu vôňu v spolupráci s maestrom parfumérom - DNA,'' predstavila svoj produkt bývalá slovenská reprezentantka. Jemná, ženská vôňa, ktorá nesie jej skrátené meno, však nie je jedinou vecou podpísanou značkou DNA. Daniela sa totiž istý čas venuje aj vlastným podcastom, v ktorom spovedá osoby zo športovej brandže. Objavil sa tam aj Marián Gáborík spolu s Borisom Valábikom, tréner Maroš Molnár či modelka Linda Nyvltová, ktorá sa venuje jóge na profesionálnej úrovni. 

Zdá sa tak, že sa Daniele darí v úlohe moderátorky, ale aj podnikateľky minimálne tak dobre, ako sa jej darilo v tenise. Kto vie, čím nabudúce prekvapí. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe