Presunúť na hlavný obsah

Z týchto malých dievčatiek známych Sloveniek sú dnes už dámy: Krásu zdedili po mamách a určite o nich budeme ešte počuť

Slovenské celebrity

Nedávno boli malými dievčatkami a dnes sú z nich hotové dámy. Pozrite sa spolu s nami, ako dcérky úspešných Sloveniek vyrástli a čomu sa venujú.

Zoe Kachútová

Dcérka éterickej speváčky Márie Kachútovej Čírovej a hudobného producenta Mariána Kachúta, Zoe je dievčatko s veľkým potenciálom. Je nielen nádherná a neskutočne sa podobá na svoju maminu, ale je aj mimoriadne talentovaná.

Nádherne spieva, hrá na klavíri a najnovšie si skúsila aj hereckú kariéru. Objaví sa v obľúbenom seriáli Oteckovia. Okrem toho rada pomáha v kuchyni, učí sa variť piecť, jednoducho vidieť, že mama je pre ňu obrovským vzorom. My sme si istí, že o tejto rozkošnej kráske budeme ešte veľa počuť. Už teraz dokázala toho naozaj veľa a to oslávila len 8 narodeniny.

Prečítajte si: Najsexi otecko slovenského šoubiznisu? Známy moderátor si svoju malú princeznú stráži ako oko v hlave

Laura Homolová

Dara Rolins je známa tým, že vo svojej dcérke - Laure, ktorú najčastejšie volá Lola, našla spriaznenú dušu a skvelú kamarátku. Laura je veľmi rozumná a presne vie, čo chce. Speváčka jej vždy dávala možnosť voľby a do ničoho ju netlačila. Jej dcérka od malička navštevovala hodiny baletu, k tancu mala vždy veľmi blízko a dostala už aj dostala priestor v Darinom klipe - Celý svet je náš. 

"Pretože jablko nepadá ďaleko od stromu, aj Lola sa v jednom kuse vrtí a medzi každým slovom tancuje. A keď na ňu zavolám, prichádza zásadne tanečným krokom. Smejem sa tomu, krútim hlavou ale vlastne mám z jej vzťahu k pohybu extrémnu radosť," prezradila speváčka.

Talent a nadanie Laure určite nechýba. Uvidíme, kam napokon jej kroky povedú.

Amia Popovič

Nádherná dcérka moderátorky Barbory Rakovskej a Tomiho Popoviča, vyzerá ako bábika. Hoci už dvojica spolu nefunguje, o Amiu sa starajú ukážkovo.

„Keď ťa Boh obdarí, musíš si to vážiť denno denne. Je dôležité investovať čas, lásku a peniaze do svojho dieťaťa, ukázať mu všetko, čo ho môže inšpirovať a niekam posunúť a vyformovať ho, aby sa stal tým najlepším človekom. Najkrajší dar je pre tvoje dieťa tvoj čas a nekonečná láska a to robíme denno denne,'' napísal k fotografii s dcérkou hudobník.

Po oboch rodičoch zdedila veľa predností. Čo sa týka vzhľadu, je to celá Barbora. Neuveriteľne sa na ňu podobá. 

Amia od malička miluje pohyb a tanec, mávala hodiny gymnastiky. No a na to, že má iba 10 rokov, no na klavíri hrá tiež neuveriteľne. To, že z nej je už dnes hotová malá umelkyňa, skutočne možno konštatovať.

Vanessa Volopichová

Len 13-ročná dcéra uznávanej modelky Andrey Verešovej a právnika Daniela Volopicha, Vanessa je skutočne nadaná. Od malička mala veľmi blízko k športu a dodnes na neho nedá dopustiť.

Už v 7 rokoch sa začala venovať snowboardingu a minulý rok ukázala obrovský talent a súťaživosť, keď sa jej podarilo stať novou majsterkou Českej republiky, v kategórii freestyle snowboarding.

Skrátka pohyb je jej život. Hoci dnes žije hlavne športom, možno nás prekvapí aj na predvádzacom móle. Krásu totiž po svojej mame rozhodne zdedila. 

Neprehliadnite: Môže byť na ňu pyšná. Z dcérky Márie Čírovej rastie budúca televízna hviezda

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe