Presunúť na hlavný obsah

Materstvo im prospieva. Známe Slovenky, ktoré aj po príchode detí na svet môžu konkurovať modelkám

Slovenské celebrity

Vraví sa, že už počas tehotenstva žena zreje a opeknieva. Zrejme na tom niečo bude, súdiac podľa populárnych slovenských mamičiek.

Jasmina Alagič Vrbovská

Moderátorka s bosnianskou krvou sa stala mamičkou už takmer pred dvoma rokmi. Malý Sanel, ktorého má so svojím manželom raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským, je pre Jasminu tým najväčším darom. „V živote som nežila vo väčšej pohode, ako od kedy mám jeho. Presne viem, čo dôležité je a čo vôbec,'' napísala k jednému zo záberov so Sanelom moderátorka. Spolu so svojím mužom sa k dnešnému dňu rozhodli neukazovať tváričku svojho najväčšieho pokladu na sociálnych sieťach. „Nie je to tým, že by sme ho skrývali, neprehadzujeme naňho na verejnosti deku,'' vyjadrila sa na margo tejto témy Jasmina a dodala, že jednoducho nechcú zverejňovať fotky svojho synčeka na internete.

Jasmina sa dostala po pôrode vskutku rýchlo do formy, za čo môže najmä pravidelný pohyb v podobe pilatesu, ale aj posilovania. Nehovoriac o tom, že pri svojich dvoch Patrikoch (pozn. redaktora, Sanelovo prostredné meno je Patrik) doslova žiari.

Prečítajte si: Najsexi otecko slovenského šoubiznisu? Známy moderátor si svoju malú princeznú stráži ako oko v hlave

Romana Škamlová

Bývalá modelka a dnes už podnikateľka patrí k skutočne ambicióznym a šikovným ženám. K cti jej slúži fakt, že popri niekoľkých biznisoch, ktorým sa venuje, je taktiež mamičkou na plný úväzok. Aj keď svoju milovanú dcérku príliš často na sociálnych sieťach neukazuje, z času na čas urobí výnimku. „So mojím anjelom, pripomínaš mi, že na svete je stále dobro a zároveň ma inšpiruješ byť najlepšou verziou samej42  seba,'' vyznala Romana svojej dcérke city pod spoločnú fotografiu, ktorú len nedávno zavesila na Instagram. A my sa len pýtame - to kedy tak vyrástla? Na Romaninom vzhľade totiž ťažko badať akékoľvek známky starnutia, práve naopak. Konkurovať by mohla kľudne aj dvadsiatničkám, čo myslíte?

Lucia Javorčeková

Najobľúbenejšia Slovenka na Instagrame, ktorú k dnešnému dňu sleduje viac ako 2 milióny ľudí zo všetkých kútov sveta, nedávno oslávila 31 rokov. Pri pohľade na ňu by to však tipoval len málokto - a o čosi menej ľudí by zrejme uverilo aj to, že je mamičkou 11-ročnej dcérky Lenky. Nielenže si udržiava postavu bohyne, no zároveň dbá o svoju rannú rutinu a na jej pleti by ste zrejme nenašli ani náznak vrásky. Nuž, Lucia to s génmi rozhodne vyhrala - a zdá sa, že aj jej rozkošná dcérka.

Neprehliadnite: Môže byť na ňu pyšná. Z dcérky Márie Čírovej rastie budúca televízna hviezda

Zuzana Šutjaková

Vizážistka, bývalá modelka a podnikateľka dokáže taktiež oklamať na prvý pohľad. 42 rokov jej zrejme majú problém tipnúť aj tí, ktorí ju poznajú. Zuzana si totiž podobne ako Lucia, udržiava skutočne závideniahodnú postavu, ktorá by mohla konkurovať nejednej tínedžerke. Vždy štýlová a upravená Slovenka nepochybne odovzdá svoje know-how aj milovanej dcérke Simonke. Zdá sa, že aj čoskoro pubertiačka svoju maminu čo to učí. 

„Občas sú deti našimi najväčšími učiteľmi. Som požehnaná, že môžem byť jej mamou. Najkrajšia podoba lásky,'' priznala Zuzana a dodala, že so svojím dievčatkom má ukážkový vzťah. Navzájom si totiž dôverujú a sú si zároveň priateľkami.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe