Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré milujú prirodzenosť: Tieto ženy nemajú problém ukázať svoju skutočnú tvár

Slovenské celebrity

Tieto známe krásky sa môžu pochváliť nádhernou tvárou a perfektnou pleťou. Aj bez make - upu vyzerajú skutočne pôvabne. Pozrite sa, aké je tajmostvo ich nádhernej pokožky.

Michaela Kocianová 

Nádherná topmodelka, z agentúry Elite Bratislava, Michaela Kocianová, sa môže skutočne pochváliť krásnou pleťou. Aj bez akéhokoľvek make - upu, vyzerá neuveriteľne dobre. Je jasným dôkazom toho, že žena môže byť prirodzene krásna a na nič sa nemusí hrať.

Nedá dopustiť na kvalitnú pleťovú kozmetiku, ktorá je podľa nej jedným zo základných predpokladov úspechu, pokiaľ sa chcete k peknej pleti dopracovať. Samozrejme svoju úlohu zohráva aj genetika, vaše stravovanie a celkovo životný štýl. Hoci si to neuvedomujeme, mnohokrát sú to rozhodujúce faktory. 

 

Linda Nývltová 

Pôvabná a očarujúca Linda Nývltová si roky zachováva alabastrovú pokožku. Ukázať sa bez make - upu, jej rozhodne nerobí žiaden problém. Linda je minimalista, so zmyslom pre krásu, estetično a je vyznávačkou zdravého životného štýlu. Vrámci beauty má svoje overené tipy, na ktoré nedá dopustiť. 

"Moja každodenná rutina začína už večer. Dôkladne si odlíčim a umyjem pleť. Na odličovanie používam jemný olej. Na noc sérum s vitamínom C a hydratačný krém. Obľúbila som si značku Aesop. Následne ráno tvár iba opláchnem vodou a ak budem v ten deň vonku, určite nezabudnem na SPF od Institute Esthederm."

 

Mária Kachútová Čírová 

Obľúbená speváčka, mama troch detí, Mária Kachútová Čírová vyzerá aj dnes ako keď mala 18. Doslova éterická žena, z ktorej vyžaruje, pokoj, pokora, láska a čistota je pre nás veľkým vzorom. Je sama sebou, zbožňuje prirodzenosť a to, že je spokojná, vidieť aj navonok.

"Som typ ženy, ktorá miluje prirodzenosť a veľmi rada a často chodí bez make - upu. Preto čistá a svieža pleť je pre mňa úplným základom, alebo ako sa hovorí “must have”," prezradila na svojej sociálnej sieti.

 

Prečítajte si: Dôležitý míľnik vo vzťahu. Emma Drobná a Filip Šebo si spolu kúpili honosné bývanie

Emma Drobná 

Nežná speváčka s dušou rebelky, Emma Drobná, patrí určite medzi naše najsympatickejšie speváčky. Je milá, zábavná, krásna a ide z nej radosť a pohoda. Emma v poslednom období, vyzerá neuveriteľne dobre. Našla muža, po boku ktorého je spokojná a vidieť to veru aj navonok. Doslova žiari. 

 

Niki Lowrie 

Veľmi žiadaná a úspešná topmodelka, Niki Lowrie, ktorá našla svoje šťastie v Miláne, má rovnako pleť bohyne. Chybičky krásy by ste na ne nej hľadali márne. Sama Niki je vyznávačkou myšlienky, že menej je viac. O svoju pokožku sa stará, lebo vie, že práve to je devízou dobre vyzerajúcej ženy.

"Starostlivosť o pleť, čiže moja daily routine zahŕňa odličovanie pleťovým mliekom, čistenie pleťovou vodou, výživa pleti - sérum a hydratácia pleti - krém na tvár, oči. Po rokoch skúšania rôznych značiek som si obľúbila značku Biologique Recherge."

"Raz týždenne si dávam aj pleťovú masku, podľa ročného obdobia, či stavu mojej pleti, niekedy hydratačnú alebo čistiacu. Cez zimu zvyknem používať rozjasňujúce sérum, napríklad s vitamínom C, ktorý pôsobí aj ako antioxidant. V lete nesmie chýbať SPF."

 

 

Ema Klein 

Módna návrhárka Ema Klein sa tiež radí do kategórie žien, ktoré majú dokonalú pleť. Vyzerá perfektne a vie, že žene skrátka jemnosť pristane. Aj keď si dá make - up, snaží sa to držať v čo najsofistikovanejšej verzii. Veľmi dobre si uvedomuje, že ženskú krásu stačí len podčiarknuť, nie ju tvoriť.

 

 

Diana Hágerová 

Obľúbená moderátorka a čerstvá dvojmama, Diana Hágerová, odjakživa patrila k ženám, ktoré na prirodzenosť nedali dopustiť. Vždy si zachovávala svoju pravú tvár a podporovala ženy v tom, že každá z nás vyzerá skvele. Tieto ženy skrátka vedia, že pokiaľ sa svojej pokožke a telu venujeme, netreba nám množstvá make - upu, či filtre na sociálnych sieťach. A my plne súhlasíme.

 

Neprehliadnite: Leto v podaní známych Sloveniek: Čo plánujú a aké destinácie sú ich srdcovkou?  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe