Presunúť na hlavný obsah

Beauty vychytávky Viktórie Valentovičovej Kisovej: Ak čakáte za všetkým drahé krémiky a kúry, ste na omyle

Slovenské celebrity

Viktória Valentovičová Kisová je majiteľka úspešného luxusného bazáru, ktorý vybudovala sama od nuly. Známe Slovenky na ňu nedajú dopustiť pre jej vycibrený vkus, štýl a preto, že sa vo fashion oblasti skutočne vyzná. My sme ju vyspovedali a zisťovali sme jej osobné beauty vychytávky.

Sama vyzerá perfektne. Môže sa pochváliť bezchybnou pleťou a ideálnymi mierami. Ak však čakáte za tým všetkým, drahé krémiky, masky, rôzne kúry a množstvo vychytávok, ste na omyle. Možno budete prekvapené jej skromnosťou. Viki je skrátka dôkazom toho, že menej je viac. A čo sa týka prirodzenej krásy, zrejme to platí dvojnásobne. 

"Krása pre mňa znamená predovšetkým cítiť sa sa so sebou dobre, spokojne, vyrovnane. Ak je to pre niekoho hoci aj s XXL prsiami a kačacími perami tak nech, som v tomto veľmi tolerantná a nie som ani odporca beauty zákrokov, ktorých úpravou sa zvýrazní prirodzená krása. Jednoducho povedané, viac by sa mi páčil umelý barbie nos ako prirodzený orlí." 

NeprehliadniteStíha bežnú prácu, modelingovú kariéru a popritom je hviezdou na sociálnych sieťach. Rozhovor s Jankou Slačkovou

Tvoja denná beauty rutina v starostlivosti o seba je aká? Skús nám ju priblížiť...

Úprimne? U mňa je to veľká bieda. Ja som presne ako tá susedovie Mara, čo sa nerada češe a nerada umýva (smiech). Robím to len preto, aby som dodržiavala hygienu, ale žiaľ nemôžem sa označiť za človeka, ktorý si užíva krémovanie, masky, kulmovanie vlasov atď. Na druhej strane, ak to robí za mňa niekto iný, tak to milujem... masáže, kaderníctvo, líčenie. 

Na ktoré produkty, nedáš dopustiť a sú tvojou neodmysliteľnou súčasťou? 

Na modrú indulonu. Úplne smrteľne vážne. 

Máš nejaký rituál, ktorého sa držíš? 

Prezradila by som ti čokoľvek, ale žiadny nemám. Ale možno predsa, 9 hodinový spánok robí zázraky. Ale je to skôr ojedinelý tajný rituál. Kiežby to bolo častejšie. 

Malé dievčatká väčšinou asistujú maminám v kúpeľni. Milujú všetky tie flakóniky, farebné paletky, rúže. Je taká aj tvoja dcérka? 

Ale kdeže. Jediné, čo by robila je natieranie nôh môjho muža, s mojim najdrahším krémom. (smiech)

- Najčítanejšie -